Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Споглядати в тиші Боже діло, що перевищує наші уявлення
14:42 Неділя 0 212
12-08-2018, 14:42

Папа: Споглядати в тиші Боже діло, що перевищує наші уявлення

«Навчімося споглядати в тиші Боже діло, що перевищує будь-які наші уявлення», – закликав Папа Франциск через Твіттер у суботу, 11 серпня 2018 року, на спомин святої Клари з Ассізі.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

У її епоху затворницьке життя було модне серед представників аристократичних сімей. Проте Клара, обравши монастир, порвала з дотеперішніми звичаями: вона прагнула жити в убогості, як людина, яка нічого не має. Щоб утілити цю мрію, їй довелося тікати з дому. 18-річна дівчина була достатньо рішуча, щоб обрати шлях наслідування вбогого Христа, як це трохи раніше зробив її земляк Франциск.

«Дружба між цими двома святими показує щось дуже гарне й важливе, – говорив Папа Бенедикт XVI під час загальної аудієнції 15 вересня 2010 року. – Коли дві чисті та запалені тією самою любов’ю до Бога душі зустрічаються, вони черпають зі взаємної дружби сильні спонуки для того, аби прямувати вперед шляхом удосконалення».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 12:09 П'ятниця 0 101 Співчуття Папи з приводу смерті кардинала Ґодфріда Даннелса Вранці 14 березня 2019 року на 85-му році життя відійшов у вічність кардинал Ґодфрід Даннелс, архієпископ-емерит архідієцезії Мехелена-Брюсселя. Папа Франциск висловив співчуття його родині й усій Церкві Бельгії.