Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Влада Львова перепросила за йогу в храмі Марії Магдалини
13:07 Четвер 1 735
2-08-2018, 13:07

Влада Львова перепросила за йогу в храмі Марії Магдалини

Адміністрація Львівського органного залу, розташованого у храмі святої Марії Магдалини, назвала непорозумінням проведення там занять із йоги.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

У неділю, 29 липня, керівництво Будинку органної та камерної музики дозволило використати храм як майданчик для заняття з йоги. Це, зрозуміло, обурило вірян. 

Щодо інциденту зреагував на своїй Фейсбук-сторінці Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку, який зазначив, що проведено відповідну розмову з керівництвом органного залу й таких ситуацій більше не виникатиме. Керівництво Будинку органної та камерної музики перепросило всіх, кого обурила ця подія «з елементами йоги в органному залі», визнаючи, що «сакральна споруда має свою атмосферу та правила, які потрібно поважати», і пообіцяло не допускати таких випадків у майбутньому. 

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
1 комментарій
Юрій
Додав Юрій
2 серпня 2018 19:46
І це вже вкотре лунають "вибачення"? Ми це вже чули не вперше. Влаштували на Хеловін якісь чортівські забави - якась там адміністрація від мера вибачалася. Влаштували бал і п'янку біля Різдвяного вертепу (що було зафільмовано представниками парафії) - те саме, вибачалися, і навіть премію директору обрізали. Тепер знову маємо наругу - знову лунають вибачення. Все це абсолютно не переконує, що подібне не матиме місця в майбутньому. Як за СРСР так і тепер "органний зал" являється анти-церквою, опозицією до християнського тлумачення дому Божого,а відтак наруг і провокацій ще чекати і чекати. Виходячи з цього, єдиним ефективним і позитивним вирішенням цієї справи буде повне повернення католицької святині громаді РКЦ.

Новини з України 11:37 Четвер 0 88 Таїнство Миропомазання в Житомирі Парафія святого Вацлава в місті Житомир давно не переживала такої піднесеної та урочистої події. Святкування відпусту на честь другого покровителя храму святого Йоана з Непомук, було поєднане з уділенням таїнства Миропомазанням.