Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Паломники підходять ближче до Бердичева
10:16 Субота 0 1 478
21-07-2018, 10:16

Паломники підходять ближче до Бердичева

До Бердичева наближаються паломницькі групи з різних міст і містечок України, щоб узяти участь в урочистостях Матері Божої Святого Скапулярію, які відбудуться тут 21 і 22 липня.
У п’ятницю, 20 липня, до Бердичева не тільки прямували групи, які вийшли раніше, а й вирушили в дорогу нові.

Розпочалося паломництво з Андрушівки, яке організував настоятель парафії святого Власа отець Руслан Демчук. У групі понад 100 учасників із України, Індії й Італії.


Триває паломництво з Довбиша, яким опікуються отці Товариства Католицького Апостольства – Паллотини. У їхній групі понад 70 учасників.


У п’ятницю розпочалося паломництво від житомирського кафедрального собору святої Софії, в якому іде 400 осіб. Другий рік поспіль разом із учасниками цього паломництва першу частину до селища Гвоздави долає єпископ Віталій Кривицький, ординарій Київсько-Житомирської дієцезії.Із Серцянським паломництвом із Биківки та Мар’янівки іде приблизно 100 учасників.

У п’ятницю в дорогу вирушили також понад 20 осіб у велосипедному паломництві з Коростишева. Опікуються паломництвом отця салезіяни, а саме настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці отець Андрій Бачинський SDB.


Майже всі паломницькі групи в дорозі відвідують господарі бердичівського санктуарію – брати босі кармеліти та члени організаційного комітету. Цього року конференції про Матір Божу Бердичівську та про Святий Скапулярій для паломницьких груп проголошує отець Петро Гершевич OCD.


Максим Железницький

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:02 Понеділок 0 228 Паломництво чоловіків до Бердичева на честь святого Йосифа 16 березня у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія в Бердичеві відбулося паломництво чоловіків. Уже п’ятий рік поспіль чоловіки приходять до санктуарію з нагоди врочистості святого Йосифа, обручника Пресвятої Діви Марії.