Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Святий Йоан Павло ІІ – покровитель родин: архієпископ Мокшицький у Вашингтоні
17:26 Понеділок 0 404
13-08-2018, 17:26

Святий Йоан Павло ІІ – покровитель родин: архієпископ Мокшицький у Вашингтоні

На запрошення глави Лицарів Колумба Карла Андерсона архієпископ львівський Мечислав Мокшицький узяв участь у зустрічі, присвяченій духовності святого Йоана Павла ІІ. Захід відбувся в новозбудованому національному санктуарії святого Йоана Павла ІІ у Вашингтоні.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

У доповіді архієпископ Мокшицький наголосив на важливості й актуальності учення святого Понтифіка як покровителя родини. Він розповів, як переживав щоденні справи Йоан Павло ІІ: «В апартаментах Понтифіка на столі стояло в срібній рамці фото його батьків. Сім'я завжди була для нього дуже важлива. Але й контакти з дальшою родиною Йоан Павло ІІ підтримував упродовж цілого життя. Про зацікавлення долями родичів свідчила переписка з кузенами батька. Взаємні візити і відвідини. Все це показувало велику повагу, з якою Кароль Войтила підходив до стосунків із тими, хто творив одну спільноту».

«Цінності в людей різні і в різній конфігурації. Великим здобутком завжди є помічати цінності, яких інші не помічають, приймати їх. Ще більше досягнення – процес видобування в іншому цінностей, які без нас би змарнувалися. Через це також видобуваємо цінності в собі. І ця праця над цінностями відбувається в сім'ї й у родині, через пізнавання себе й іншого. Через 20 років після книжки "Любов і відповідальність" Йоан Павло ІІ опублікував повчання про родину "Familiaris consortio", наприкінці якого писав: "Майбутнє світу залежить від родини". Його доповнила опублікована через два роки тзв "Сімейна карта" – звернення, скероване насамперед до представників влади, яке засуджувало соцдопомогу й економічну підтримку заможних країн біднішим, умовами для яких поставлено запровадження контролю народжуваності чи пропагування абортів», – розповів архієпископ.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:21 П'ятниця 0 1 009 У Зарічанах відбувся VI капітул Провінції святого архангела Михаїла Ордену Братів Менших З 13 до 18 травня 2019 року в осередку «Карітас-Спес» у Зарічанах на Житомирщині під гаслом «Жити Євангелієм у спільноті» тривав VI капітул Провінції святого архангела Михаїла Ордену Братів Менших в Україні, який очолив міністр Провінції брат Даниїл Ботвіна.