Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Однозначно засуджуємо напади на табори ромів: звернення Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
12:52 Вівторок 2 586
26-06-2018, 12:52

Однозначно засуджуємо напади на табори ромів: звернення Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні

Дорогі в Христі брати і сестри!
З великою схвильованістю та неспокоєм сприйняли ми повідомлення про напади на табори ромів, які останнім часом відбувалися в Україні, а особливо про останній трагічний погром ромського табору поблизу Львова, в якому загинув 24-річний юнак Давид та отримали поранення 4 людини.

Такі насильницькі дії тих, які позиціонують себе патріотами свого народу, заслуговують однозначного засудження. Святий Йоан Павло ІІ у своїй промові 5 жовтня 1995 року в ООН Сказав: «Слід прояснити фундаментальні відмінності поміж нездоровою формою націоналізму, який навчає зневаги до інших народів та культур, та патріотизмом, який є властивою любов’ю до своєї країни. Справжній патріотизм ніколи не намагається осягнути благополуччя своєї країни за рахунок інших. Адже, в кінцевому підсумку, це також вплине на його власну націю, завдаючи шкоди обом сторонам – і агресору, і жертві. Націоналізм, особливо його вкрай радикальні форми, є антитезою справжнього патріотизму».

Стережімося расистської ненависті і насильства, виховання молоді в нетерпимості до національних меншин, до слабких і тих, які живуть чи думають «по-іншому».

Сім’ям усіх постраждалих висловлюємо наше глибоке співчуття та огортаємо нашою молитвою. Особливо Доброму Богові доручаємо душу загиблого Давида – нехай спочиває у вічнім мирі.
 
Львів, 25 червня 2018 року
№ 17/2018
 
Конференція римсько-католицьких єпископів в Україні

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
2 комментарія
Brusansag
Додав Brusansag
28 червня 2018 15:10
Люди кто желает играть