Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » На Львівщині встановили копію бразильського пам’ятника Христа-Спасителя
14:15 Четвер 0 1 375
9-08-2018, 14:15

На Львівщині встановили копію бразильського пам’ятника Христа-Спасителя

У Трускавці Львівської області встановили 12-метрову статую Ісуса Христа з розкинутими руками – зменшену копію 40-метрового Христа-Спасителя з бразильського Ріо-де-Жанейро.
Встановив скульптуру за свій рахунок автор ідеї Ігор Кисак. За його словами, статую буде врочисто відкрито після облаштування навколишньої території та обробки постаменту.

9-метровий бетонний Ісус стоїть на 3-метровому постаменті на Гошівській горі – у найвищій точці міста. Встановили фігуру ще в жовтні 2017 року.


Скільки коштувало втілення цієї ідеї, пан Ігор не зізнається. «Якщо я жертвую гроші на церкву, то роблю це анонімно, не розоголошуючи. Так само не хочу розголошувати, скільки витратив на цю справу», – сказав він.

«Ідею встановлення у Трускавці статуї Ісуса Христа я виношував змалку. Я думаю, що це об’єднуватиме всіх християн і принесе нам мир», – каже пан Ігор.


Джерело – Народна правда

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:37 Четвер 0 78 Таїнство Миропомазання в Житомирі Парафія святого Вацлава в місті Житомир давно не переживала такої піднесеної та урочистої події. Святкування відпусту на честь другого покровителя храму святого Йоана з Непомук, було поєднане з уділенням таїнства Миропомазанням.