Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Релігійні організації Львівщини спільно з ОДА організовують перший обласний Форум сім’ї
13:16 Вівторок 0 383
14-08-2018, 13:16

Релігійні організації Львівщини спільно з ОДА організовують перший обласний Форум сім’ї

13 вересня в національному університеті імені Івана Франка відбудеться перший Львівський обласний форум «Українська сім'я: виклики і завдання».

Захід має на меті привернути увагу до зовнішніх загроз і внутрішніх проблем інституту сім’ї, а також залучити громадськість і релігійні організації до спільного формування державної сімейної політики регіону.

У Форумі візьмуть участь представники від УГКЦ та РКЦ, протестантських, мусульманських і єврейських спільнот, представники Львівської обласної та районних адміністрацій, члени громадських організацій, науковці, освітяни, просімейні активісти та волонтери.

Програма заходу передбачає доповіді провідних спеціалістів та дискусії у тематичних секціях. Основні теми дискусій: законодавчі ініціативи щодо сімейної політики, потенціал релігійних організацій у розбудові інституту сім’ї, виклики та завдання сучасної молоді, жіноче лідерство в контексті розвитку інституту сім’ї, сексуальна освіта в школах, досвід громадських організацій щодо підтримки сімей в умовах військового конфлікту, зокрема сімей переселенців зі Сходу та Криму, гендерна ідеологія тощо.

Форум ініціювала громадська організація «Платформа розвитку стосунків» за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації. Його організовано у співпраці з Українським католицьким університетом, комісією УГКЦ у справах родини, Львівською архідієцезією Римсько-Католицької Церкви, представниками міських та обласних громадських організацій.

Найближчим часом організатори оприлюднять докладну програму форуму й імена ключових доповідачів.

Реєстрація для участі.
Координатор форуму – Ольга Матвійчук
Контактний телефон: 067 77 62 930
Електронна пошта: platorost@gmail.com
Стежте за новинами, програмою та спікерами на Фейсбук-сторінці форуму та на сторінці події.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий