Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Новий настоятель отців паллотинів в Україні
10:33 Четвер 0 1 386
9-08-2018, 10:33

Новий настоятель отців паллотинів в Україні

У парафії святої Терези від Дитяти Ісуса у Львові-Брюховичах 2 серпня 2018 року було передано обов’язки делегата у спільноті отців паллотинів. Тепер функцію делегата виконує отець Артур Стемпєнь SAC, який служить також радником у провінційному управлінні.
Про це повідомляє сайт Товариства Католицького Апостольства.

Отець Артур Стемпєнь SAC належить до Товариства Католицького Апостольства (паллотинів) від 2004 року. Після свячень працював у смт. Білогір’я (Камянець-Подільська дієцезія), де відповідав за кандидатів до семінарії на першому етапі формації. Після трьох років був скерований вивчати психологію в Папському Григоріанському університеті в Римі; опісля служив префектом семінаристів у Вищій духовній семінарії в Олтажеві (Польща). Зараз відповідає за формацію священиків і братів у своїй провінції, а також співпрацює з генеральним секретаріатом у справах формації в Римі.

Делегатура Матері Божої Фатімської Отців Паллотинів була створена 1993 року. Сьогоднішній день до її складу входять 25 священиків, які служать у Київсько-Житомирській, Луцькій, Львівській, Кам’янець-Подільській і Одесько-Сімферопольській дієцезіях, і двоє семінаристів.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:28 Понеділок 0 91 Паломництво міністрантів Київсько-Житомирської дієцезії до бердичівського санктуарію 18 травня 2019 року до Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярія в Бердичеві з паломництвом прибули 50 міністрантів із Коростеня, Житомира й Коростишева; до них долучилися представники бердичівських і навколишніх парафій.