Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Книга Добра» українських дітей для Папи Франциска
11:25 Четвер 0 368
9-08-2018, 11:25

«Книга Добра» українських дітей для Папи Франциска

У загальній аудієнції з Папою Франциском узяли участь 100 дітей із усіх регіонів України, які подарували йому «Книгу Добра».
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Серед розмаїття прапорів і національних костюмів, які приваблювали погляд у ватиканському залі Павла VI під час загальної аудієнції в середу, 8 серпня 2018 року, були українські вишиванки: це сто юних авторів «Книги Добра» прибули на зустріч із Папою, щоб подарувати йому книгу, де викладене їхнє бачення людяності у щоденному житті.

Ідеться про міжнародний соціальний проект, що залучив 300 тисяч дітей і дорослих із усєї України. Він покликаний надихати на перемоги та добрі починання. Ініціативу підтримує Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, який разом із групою українських дітей зустрівся з Папою Франциском, щоб передати ексклюзивну копію книги.

«Книга Добра» – це унікальне видання, виготовлене вручну на папері, зробленому з матеріалів, зібраних у регіонах, з яких надійшли історії про добро. Вона містить 50 розповідей і 50 малюнків, що віддзеркалюють дитяче бачення людяності, щирості та співчуття. Проект здійснено у співпраці з Центром української культури в Талліні (Естонія).

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий