Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Паломники впевнено крокують до Матері Божої Бердичівської
10:03 П'ятниця 0 1 267
20-07-2018, 10:03

Паломники впевнено крокують до Матері Божої Бердичівської

Паломницькі групи продовжують шлях до Бердичева, де на них чекає Мати Божа Святого Скапулярію.
XXVII Подільське паломництво з Хмельницького до Бердичева вирушило в понеділок, 16 липня. Його шлях пролягає через Красилів, Старокостянтинів, Старий Остропіль, Любар та Іванопіль.  Нині в паломництві, яким опікуються брати капуцини, йде приблизно 300 осіб із різних міст і містечок України й навіть із Гани.


У четвер, 19 липня, у Любарі паломників зустрів єпископ Віталій Кривицький, ординарій Київсько-Житомирської дієцезії. Владика очолив Месу в храмі святого архангела Михаїла і святого Домініка у співслужінні з настоятелем парафії отцем Віталієм Умінським і священиками, які йдуть у паломництві.


XXVI Францисканське паломництво з Шепетівки й Полонного вирушило до Бердичева в середу, 18 липня. Шлях групи, якою опікуються францисканці, пролягає через Полонне, Миропіль, Романівку, Чуднів і Великі Коровинці.  Наразі вона налічує 600 учасників із України, Білорусі й Польщі. Традиційно разом із Францисканським паломництвом до Бердичева йде єпископ Станіслав Широкорадюк, ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії.


У четвер по обіді біля храму святого Антонія в селищі Миропіль із паломниками зустрівся єпископ Віталій Кривицький.
  


Крім цих двох, до Бердичева крокують і їдуть велосипедами ще понад 10 паломницьких груп. Усіх їх зустрічатимуть у санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію в суботу, 21 липня, від 16-ї години.

Максим Железницький

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:49 Понеділок 0 84 Паломництво з Жовкви до санктуарію в Кам’янці-Бузькій 14 вересня 2018 року до санктуарію Вмираючого Господа Ісуса з Милятина в Кам’янці-Бузькій вирушила з Жовкви група піших паломників. Вони подолали понад 30-кілометровий шлях, ідучи на відпуст з нагоди свята Воздвиження Всечесного Хреста.