Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Відірватися від світських речей і споглядати Ісуса
16:09 Вівторок 0 351
7-08-2018, 16:09

Папа: Відірватися від світських речей і споглядати Ісуса

«Подорож учнів до гори Тавор заохочує нас відірватися від світських речей, аби споглядати Ісуса», – написав Папа Франциск у Твіттері в понеділок, 6 серпня 2018 року, в урочистість Преображення Господнього.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Про подію Преображення розповідають усі чотири євангелісти. Яка ж була її причина? Божий Син бажав зміцнити віру апостолів, щоб вона не захиталася під час Його страстей і смерті, а тому показувся їм у сяйві Божої могутності, неначе кажучи: «Подивіться, Хто Я; подивіться і зрозумійте, що тільки любов до людського роду – причина мого пониження, страждання і хресної смерті».

Зустріч із Христом переображує людину. А те, що ми переображенні, підтверджують наші вчинки, наслідування Ісуса. Папа Франциск часто нагадує Ісусові слова: «Що ви вчинили одному з найменших, ви мені вчинили». Відчувши на собі безмежне Боже милосердя, ділімося ним із ближніми, щоб, коли прийде призначений час, почути від Небесного Судді: «Прийдіть, благословенні Отця мого й осягніть Царство, що приготоване вам від заснування світу! Радуйтеся і веселіться, бо нагорода ваша велика в небі!»

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:10 Середа 0 123 Співчуття Папи Франциска з приводу пожежі в соборі Паризької Богоматері У вівторок, 16 квітня 2019 року, Папа Франциск надіслав архієпископові Паризькому Мішелю Апетіту повідомлення зі співчуттям із приводу пожежі в соборі Паризької Богоматері.