Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » В Одесі завершилися Дні молоді Одесько-Сімферопольської дієцезії
15:37 Вівторок 0 326
14-08-2018, 15:37

В Одесі завершилися Дні молоді Одесько-Сімферопольської дієцезії

На завершення Дієцезіальних днів молоді вранці 12 серпня 2018 року учасники зустрічі й одеські парафіяни процесією з Пресвятими Дарами пройшли вулицями Одеси від храму святого апостола Петра до кафедрального собору Успіння Пресвятої Діви Марії.
Як повідомляє сайт «Костели та каплиці України», урочисту Месу в соборі очолив єпископ-помічник Одесько-Сімферопольський Яцек Пиль OMI. Проповідь виголосив настоятель парафії Матері Божої Ангельської у Вінниці отець Костянтин Морозов OFM Cap.

Швидко промайнули в молитвах, спілкуванні та розвагах ці кілька днів молодіжної зустрічі, яка розпочалася 10 серпня. Тоді для учасників Дієцезіальних днів молоді Службу Божу в соборі також очолив єпископ Яцек Пиль.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:21 П'ятниця 0 1 009 У Зарічанах відбувся VI капітул Провінції святого архангела Михаїла Ордену Братів Менших З 13 до 18 травня 2019 року в осередку «Карітас-Спес» у Зарічанах на Житомирщині під гаслом «Жити Євангелієм у спільноті» тривав VI капітул Провінції святого архангела Михаїла Ордену Братів Менших в Україні, який очолив міністр Провінції брат Даниїл Ботвіна.