Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Многая літа Бенедиктові ХVІ!
19:59 Понеділок 0 1 721
16-04-2018, 19:59

Многая літа Бенедиктові ХVІ!

Папа-емерит Бенедикт ХVІ відзначає 16 квітня 2018 року свій 91-ий День народження в родинній атмосфері та тиші монастиря «Mater Ecclesiae» у Ватикані, із рідним братом, отцем Ґеорґом – 94-річним священиком, який прибув із Німеччини.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Бенедикт ХVІ присвячує час молитві, наскільки можливо, відповідає на листи, які постійно отримує, та приймає деякі візити. Недавно його гостем був кардинал Леонардо Сандрі, префект Східної Конгрегації, який вручив Папі-емериту нове офіційне видання цієї дикастерії «Католицький Схід» – «Oriente cattolico», опубліковане з нагоди 100-річчя згаданої Конгрегації.

16 квітня у ватиканській фільмотеці відбулася прем’єра документального фільму «Бенедикт ХVІ, година істини», який потім транслюватиме італійський католицький телеканал TV2000. А 17 квітня в польському місті Торуні відбудеться семінар, присвячений богословській діяльності Йозефа Ратцінґера: «У пошуках істини. Від Миколая Коперніка до Бенедикта ХVІ».

Нагадуємо, що майбутній Папа Бенедикт ХVІ – Йозеф Ратцінгер – народився 16 квітня 1927 року в містечку Марктль-ам-Інн, у дієцезії Пассау, що в Баварії. Це була Велика Субота, і його охрестили того самого дня, у навечір'я Пасхи. Після закінчення семінарії у Фрайзінгу, 29 червня 1951 року він отримав священицьке рукоположення. 25 березня 1977 року Папа Павло VI призначив його архієпископом Мюнхена і Фрайзінга, 28 травня того ж року Йозеф Ратцінгер прийняв єпископські свячення, а через місяць Папа Павло VI призначив його кардиналом Римської Церкви. 1981 року Папа Іван Павло ІІ зробив його префектом Конгрегації віровчення, яку він очолював до 2005 року. 19 квітня 2005 року кардинали обрали його Понтифіком, і він взяв ім'я Бенедикт XVI.

11 лютого 2013 року Папа Бенедикт оголосив про своє зречення з уряду і від 28 лютого 2013 року став Папою-емеритом. Передавши кермо Петрового човна своєму наступникові, він присвячує решту життя молитві за Церкву.

Із вдячністю супроводжуймо молитвами кожен крок Папи-емерита Бенедикта ХVІ, аби він і надалі, оточений любов’ю католиків усього світу, зміг у мирі та спокої переживати час свого духовного служіння Христовій Церкві.

Многії і благії літа, Отче!

За темою:
Лист Папи Бенедикта XVI: «Я внутрішньо звершую паломництво Додому»
Бенедикт XVI: Між двома останніми понтифікатами є внутрішня тяглість
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.