Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Двох священиків і диякона висвятили в харківському соборі
13:05 Понеділок 0 441
13-08-2018, 13:05

Двох священиків і диякона висвятили в харківському соборі

У суботу, 11 серпня 2018 року, у харківському кафедральному соборі Успіння Богородиці ординарій Харківсько-Запорізький єпископ Станіслав Широкорадюк OFM у співслужінні з єпископом-помічником Яном Собілом і єпископом-емеритом Мар’яном Бучеком висвятив на священиків дияконів Олександра Карапетяна і Томаша Завадського, а на диякона – клірика Каміля Ожуга.
Про це повідомляє сайт «Костели та каплиці України».

На урочистості були присутні родичі та друзі нововисвячених отців, зокрема віряни з парафії Матері Божої Салетинської i cв. Антонія Падуанського в Нікополі на Дніпропетровщині, звідки походить отець Олександр, разом із настоятелем отцем Збігнєвом Бескуром MS.

Оетць Олександр навчався в городоцькій Вищій духовній семінарії Святого Духа; на диякона його висвятили 6 січня цього року. Отець Каміль – семінарист ворзельської Вищої духовної семінарії Пресвятого Серця Ісуса.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:21 П'ятниця 0 1 009 У Зарічанах відбувся VI капітул Провінції святого архангела Михаїла Ордену Братів Менших З 13 до 18 травня 2019 року в осередку «Карітас-Спес» у Зарічанах на Житомирщині під гаслом «Жити Євангелієм у спільноті» тривав VI капітул Провінції святого архангела Михаїла Ордену Братів Менших в Україні, який очолив міністр Провінції брат Даниїл Ботвіна.