Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Персональні зміни в Київсько-Житомирській дієцезії
17:56 Середа 0 2 426
25-07-2018, 17:56

Персональні зміни в Київсько-Житомирській дієцезії

За постановою ординарія Київсько-Житомирської Дієцезії єпископа Віталія Кривицького в дієцезії вступають в дію нові призначення:
О. Віталій Безшкурий, дотеперішній настоятель парафії св. Олександра в Києві, призначений настоятелем в парафії св. Софії в Житомирі.
О. кан. Віктор Маковський, дотеперішній настоятель парафії св. Софії в Житомирі, призначений настоятелем в парафії св. Вацлава в Житомирі.
О. Роман Савицький, дотеперішній настоятель парафії бл. Гонората в Коростені, призначений настоятелем в парафії св. Варвари в Бердичеві.
О. пр. Людвік Камілевський, дотеперішній настоятель парафії св. Вацлава в Житомирі, призначений резидентом в парафії св. Варвари в Бердичеві.
О. Роман Безшкурий, дотеперішній настоятель парафії в м. Боярка, призначений настоятелем в парафії в м. Нова Борова.
О. Григорій Рассоленко, дотеперішній вікарій парафії св. Варвари в Бердичеві, призначений настоятелем парафії в м. Боярка.
О. В’ячеслав Коневський, дотеперішній настоятель парафії в с. Рихальське, призначений настоятелем парафії св. Йоана Павла ІІ в Ворзелі.
О. Ігор Скомаровський, дотеперішній настоятель парафії в м. Олевськ, призначений духівником в Вищій Духовній Семінарії в Ворзелі.
О. Віталій Бартков’як, дотеперішній настоятель парафії св. Варвари в м. Бердичів, призначений настоятелем парафії в м. Олевськ.
О. Анатолій Монжеєвський, дотеперішній настоятель парафії в м. Радомишль, призначений настоятелем парафії в м. Біла Церква.
О. Станіслав Інжеєвський, дотеперішній настоятель парафії св. Анни в м. Тальне, призначений настоятелем парафії св. Олександра в м. Київ.
О. Віталій Квапіш, дотеперішній вікарій парафії св. Олександра в м. Київ, призначений настоятелем парафії в м. Коростень.
О. Олег Козаченко, дотеперішній настоятель парафії в м. Черняхів, призначений настоятелем парафії в м. Макарів.
О. Юрій Бугаєнко, дотеперішній настоятель парафії в м. Іршанськ, призначений настоятелем в парафії в с. Михайлівка.
О. Олег Гнатюк, дотеперішній настоятель парафії в м. Нова Борова, призначений настоятелем в парафії  в м. Радомишль.
О. Леон Ліпецький, дотеперішній настоятель парафії в Черкасах, призначений настоятелем в парафії  в м. Рихальськ.
О. Олександр Гурський, призначений настоятелем  парафії в м. Черкасах.
О. Віталій Потемковський, дотеперішній настоятель парафії в Михайлівці, призначений настоятелем в парафії  св. Анни в м. Тальне.
О. Сергій Серебровський, дотеперішній настоятель в парафії м. Брусилів, призначений вікарним священиком в парафії св. Варвари в Бердичеві.
О. Павло Щука, призначений вікарним священиком в парафії св. Софії  в Житомир.
О. Юзеф Костевський, призначений вікарним священиком в парафії св. Олександра в м. Київ.
О. Віктор Симон, дотеперішній вікарій в парафії св. Олександра, призначений вікарним священиком в парафії св. Вацлава в Житомирі.
О. Сергій Каганович, дотеперішній вікарій в парафії Христа Царя в м. Новоград- Волинський, призначений вікарним священиком в парафії св. Олександра в м. Київ.
О. Андрій Педай, призначений вікарним священиком в парафії св. Олександра в м. Київ.
О. Ярослав Котвицький, дотеперішній вікарій в парафії св. Вацлава в Житомирі, призначений вікарним священиком в парафії м. Коростень.
О. Анатолій Добржанський, дотеперішній настоятель парафії в м. Макарів, призначений вікарним священиком в парафії св. Анни в м. Малин.
О. Павло Білошицький, призначений вікарним священиком в парафії Христа Царя в м. Новоград- Волинський.
О. Альберт Гаспарян, призначений вікарним священиком в парафії м. Черкаси.
О. Віталій Умінський, від жовтня 2018 року розпочинає заочне навчання в КЛУ.

Дякуючи Отцям за їх служіння, бажаємо наснаги та щедрих дарів Духа Святого на виконання нових завдань.

Джерело: Київсько-Житомирська дієцезія

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:01 Середа 0 93 День зосередження для духовенства і мирян у динаміці «Lectio divina» у Львові 21 травня 2019 року до Львова завітав, аби провести день зосередження, отець Христофор Вонс SDS, духівник, пропагатор «Lectio divina», директор сальваторіанського Центру духовної формації у Кракові.