Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Архієпископ Мечислав Мокшицький подякував Лицарям Колумба за підтримку, надану народові України
15:07 Субота 0 237
11-08-2018, 15:07

Архієпископ Мечислав Мокшицький подякував Лицарям Колумба за підтримку, надану народові України

7 серпня 2018 року, під час 136-ї Найвищої конвенції Лицарів Колумба в Балтиморі (США), архієпископ Львівський Мечислав Мокшицький висловив вдячність за підтримку, яку спільнота надає народові України.
Про це повідомляють Лицарі Колумба в Україні.

Архієпископ Мечислав Мокшицький, звертаючись до поважного зібрання, подякував «за всю підтримку народу України від Лицарів Колумба та за присутність Ордену в нашій країні». Він привітав лицарів з України з новим Національним статусом і подякував братам-лицарям із Польщі, які підтримали розвиток української спільноти.

«Лицарі Колумба – це приклад того, що означає бути католицьким чоловіком, батьком, вірним і добрим громадянином, – сказав архієпископ. – За ці перші кілька років лицарі зробили чудеса в Україні, і я знаю, що наступні роки будуть ще плідніші. Нехай Бог благословить усіх, хто тут сьогодні, і нехай Він благословить Лицарів Колумба через заступництво святого Йоана Павла II».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:02 Понеділок 0 228 Паломництво чоловіків до Бердичева на честь святого Йосифа 16 березня у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія в Бердичеві відбулося паломництво чоловіків. Уже п’ятий рік поспіль чоловіки приходять до санктуарію з нагоди врочистості святого Йосифа, обручника Пресвятої Діви Марії.