Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » День молитви про мир на Близькому Сході
10:12 Неділя 0 298
8-07-2018, 10:12

День молитви про мир на Близькому Сході

Південноіталійське місто Барі, розташоване на березі Адріатичного моря, в суботу, 7 липня 2018 року, стало свідком надзвичайної події: на запрошення Папи Франциска тут зібралися глави Церков Близького Сходу або їхні представники, щоб спільно піднести молитву про мир у регіоні та щиро обмінятися думками про те, що можуть і мусять зробити християни в ситуації, яка там склалася.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

На екуменічну зустріч прибули Константинопольський, Олександрійський православні Патріархи та представники Єрусалимського, Московського й Кіпрського православних Патріархів, очільники Коптської Православної та Сиро-Православної Церков, представник Католикоса Ечміадзинського й Католикос Килікійський Вірменської Апостольської Церкви, Глава Ассирійської Церкви Сходу, Глави Коптської, Сирійської, Маронітської, Халдейської, Вірменської Католицької Церков і представник Глави Греко-Мелхітської Католицької Церкви, Апостольський Адміністратор латинського Єрусалимського Патріархату, єпископ Лютеранської Церкви Святої Землі та Йорданії, виконувачка обов’язків Генерального Секретаря Ради Церков Близького Сходу.

Прибувши до Барі, Папа відразу приїхав до базиліки святого Миколая, на порозі якої особисто зустрічав патріархів і їхніх представників. Опісля всі разом зійшли до крипти, де спочивають мощі святого, і запалили лампадку.

З базиліки Папа та глави близькосхідних Церков поїхали на набережну, де відбулася молитва у формі Літургії Слова. Його Святість виголосив вступне слово, а далі чергувалися різномовні молитви, які зачитували очільники близькосхідних Церков чи їхні представники, піснеспіви й читання зі Святого Письма.

Наприкінці Папа запросив присутніх проказати в серці молитву «Отче наш» рідною мовою. Після хвилини тиші юнаки й дівчата вручили Папі та Патріархам запалені свічки – символ бажання ставати носіями світла миру в світі.

Після молитви ієрархи від’їхали до базиліки святого Миколая, щоб за зачиненими дверима обмінятися думками.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 14:32 Середа 0 103 Папа: Християнин поширює мир, починаючи від спільноти, в якій живе Ісус не каже, що «будеш блаженним», але називає учнів блаженними, і в цьому – перша правда християнського життя: його суть не в тому, щоб дотримуватися переліку приписів чи пізнати сукупність доктрин, а в тому, щоб знати, що в Ісусі ми – любі діти Небесного Отця. Цими роздумами Папа Франциск розпочав проповідь під час Меси, яку 5 лютого 2019 року очолив у спорткомплексі Шейха Зайда в Абу-Дабі, столиці ОАЕ.