Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Співчуття Папи постраждалим від повеней у Японії
16:32 Понеділок 0 262
9-07-2018, 16:32

Співчуття Папи постраждалим від повеней у Японії

Папа Франциск надіслав через Державного секретаря телеграму зі співчуттями постраждалим від повеней у Японії.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

«Глибоко засмучений звістками про мертвих і поранених унаслідок страшних повеней, до яких призвели зливи в Японії, Його Святість Папа Франциск запевняє свою щиру солідарність з усіма, кого торкнулася ця трагедія», – читаємо у телеграмі співчуття, яку від імені Папи надіслав Державний секретар Святого Престолу кардинал П’єтро Паролін. На даний час підтверджено загибель 114 людей, понад 60 вважають зниклими безвісти.

Папа молиться за упокій загиблих, за одужання поранених і за розраду для всіх, хто переживає жалобу. Він також скеровує слова підбадьорення до «влади та всіх людей, залучених до розшуків і надання допомоги жертвам цього стихійного лиха», випрошуючи для всіх Божого благослоення.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:12 Середа 0 102 Папа: Рахунки за війну сплачують бідні Бог любить серцем, а не ідеями. У Нього треба просити благодаті сліз перед обличчям нещасть у світі, перед обличчям переслідуваних і померилх унаслідок нерозсудливих бомбардувань. Проповідуючи під час Меси в каплиці Дому святої Марти у вівторок, 19 лютого 2019 року, Папа Франциск порівняв ситуацію в світі, описану в розповіді про вселенський потоп, із сучасною, згадуючи про страждання убогих, «які сплачують рахунки» чужих свят.