Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Візит архієпископа Мечислава Мокшицького до США
16:07 Понеділок 0 460
11-06-2018, 16:07

Візит архієпископа Мечислава Мокшицького до США

На запрошення архієпископа Маямі Томаса Венського і Конгрегації Сестер Служебниць Пробитих Сердець Ісуса та Марії (SCTJM) з  8 до 10 червня голова Конференції римсько-католицьких єпископів України архієпископ Мечислав Мокшицький брав участь у III Міжнародному конгресі на честь Сердець Ісуса та Марії під назвою «Не бійся бути святим і апостолом третього тисячоліття».
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Конгрес розпочався з Меси та подячної молитви за дар життя та служіння святого Йоана Павла II, які очолив ординарій Маямі архієпископ Томас Венський.

У неділю, 10 червня, Митрополит Львівський виголосив доповідь про життя та служіння святого Йоана Павла II. Він розповів про святого Папу як свідка віри, який закликає нас подбати про особисту святість, а також нагадав, що Йоан Павло ІІ постійно нагадував про важливість свободи. «Ніхто з нас не сумнівається, що Святіший Отець був душею, яка підтримала нашу свободу», – сказав архієпископ.

Варто зазначити, що на конгресі було багата цікавих доповідачів і свідків життя святого Папи, зокрема, отець прелат Славомір Одер, судовий вікарій Римського Трибуналу й постулятор канонізаційного процесу Йоана Павла ІІ.

За темою:

Х з’їзд вівтарної служби Львівської архідієцезії
Конгрегація духовенства та богопосвячених осіб Львівської архідієцезії
Зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького з дітьми у Львові

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 09:12 П'ятниця 0 118 Молитва за єдність християн у Харкові ​​​​18 січня у світі розпочався цьогорічний Тиждень молитов про єдність християн. Вже за традицією, християнські спільноти Харкова з 20 по 25 січня щодня збираються на спільні молебні по черзі у своїх храмах. Темою цього тижня вибрані слова: «Будьмо милосердними» (Діян 28,2). А для роздумів обрано фрагмент з Діянь святих Апостолів 27,18 – 28,10.