Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Візит архієпископа Мечислава Мокшицького до США
16:07 Понеділок 1 184
11-06-2018, 16:07

Візит архієпископа Мечислава Мокшицького до США

На запрошення архієпископа Маямі Томаса Венського і Конгрегації Сестер Служебниць Пробитих Сердець Ісуса та Марії (SCTJM) з  8 до 10 червня голова Конференції римсько-католицьких єпископів України архієпископ Мечислав Мокшицький брав участь у III Міжнародному конгресі на честь Сердець Ісуса та Марії під назвою «Не бійся бути святим і апостолом третього тисячоліття».
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Конгрес розпочався з Меси та подячної молитви за дар життя та служіння святого Йоана Павла II, які очолив ординарій Маямі архієпископ Томас Венський.

У неділю, 10 червня, Митрополит Львівський виголосив доповідь про життя та служіння святого Йоана Павла II. Він розповів про святого Папу як свідка віри, який закликає нас подбати про особисту святість, а також нагадав, що Йоан Павло ІІ постійно нагадував про важливість свободи. «Ніхто з нас не сумнівається, що Святіший Отець був душею, яка підтримала нашу свободу», – сказав архієпископ.

Варто зазначити, що на конгресі було багата цікавих доповідачів і свідків життя святого Папи, зокрема, отець прелат Славомір Одер, судовий вікарій Римського Трибуналу й постулятор канонізаційного процесу Йоана Павла ІІ.

За темою:

Х з’їзд вівтарної служби Львівської архідієцезії
Конгрегація духовенства та богопосвячених осіб Львівської архідієцезії
Зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького з дітьми у Львові

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
1 комментарій
Brusansag
Додав Brusansag
12 червня 2018 16:24
Народ кто хочет играть в современные игры на самых высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный инет). Читайте статья по настройке компа здесь. Видео по установке и настройке смотрите тут. Играю уже пол года на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!!
Новини з України 10:37 Четвер 0 75 Генеральний візит паулістів у Львові 17-19 червня 2018 року у львівській спільноті паулістів відбувся генеральний візит. Провели його двоє паулістів з Рима: отець Віто Фраккьолля, генеральний вікаріій і брат Луїджі Бофеллі, генеральний радник. Супроводжував гостей з Італії отець Богуслав Земан, провінціал паулістів у Польщі й Україні.