Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » 34-та річниця інгресу єпископа Мар'яна Яворського до Любачівського собору. Презентація альбому про Львівську архідієцезію
12:17 Середа 0 609
4-07-2018, 12:17

34-та річниця інгресу єпископа Мар'яна Яворського до Любачівського собору. Презентація альбому про Львівську архідієцезію

В урочистість святих апостолів Петра і Павла, 29 червня 2018 року, архієпископ-емерит Львівської архідієцезії кардинал Мар'ян Яворський очолив урочисту відпустову Месу в конкафедральному соборі святого Станіслава в Любачеві (Польща). 
Про це повідомляє сайт «Костели та каплиці України».

Цього дня виповнилося 34 роки з інгресу єпископа Яворського до тодішньої прокатедри як Апостольського адміністратора Львівської архідієцезії з осідком у Любачеві. Кардинал Яворський очолив Літургію й виголосив принагідну проповідь, згадавши заслуги любачівців у будівництві нової співкатедри й у підготовці візиту Папи Йоана Павла ІІ до Любачева в червні 1991 року.

В урочистості взяли участь єпископ-емерит Харківсько-Запорізький Мар'ян Бучек і численні представники місцевої влади.

По обіді відбулася презентація IV тому альбому про Львівську архідієцезію й душпастирську діяльність кардинала Яворського під назвою «Живуть і приносять плоди, а були приречені на небуття». Попередні альбоми називалися «Митрополит Львівський латинського обряду» (2011), «На дорогах Провидіння» (2013) і «Все завдяки Провидінню» (2015). Усі альбоми опрацював архітектор із Познані професор Зенон Блондек, а вийшли вони у видавництві «ADAM» у Варшаві. Презентація зібрала багатьох зацікавлених осіб не тільки з Любачева, а й зі всієї Польщі.

Урочисті заходи підготував настоятель конкафедральної парафії отець-канонік Анджей Стопира.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 17:15 Вівторок 0 127 Папа до учасників Форуму в Давосі: моральний обов’язок людей – дбати одні про одних У посланні до учасників Всесвітнього Економічного Форуму Святіший Отець наголошує, що нехтувати гідністю іншої людини, означає применшувати власну цінність.