Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У липні Папа Франциск просить молитися за священиків
11:21 Середа 0 1 884
4-07-2018, 11:21

У липні Папа Франциск просить молитися за священиків

Протягом липня Папа Франциск заохочує молитися за священиків.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

«Утома священиків! Знаєте, як часто я про це думаю?» – цими словами, сказаними під час проповіді з нагоди Меси з посвяченням мира у Великий Четвер 2015 року, Папа Франциск розпочав відеопрезентацію молитовного наміру на липень.

Священики, сказав Його Святість, служать у найрозмаїтіших сферах, і деколи їм, як і кожній людині з її вадами та слабкостями, доводиться відчути розчарування. У такі хвилини їм важливо пам’ятати, «що люд любить своїх пастирів, потребує їх і покладається на них».

Тому Папа закликає: «Разом молімося про те, щоби священики, які переживають труднощі й самотність у своїй пастирській праці, відчували допомогу й розраду, яка випливає з дружби з Господом і братами».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 09:10 Субота 0 28 Розповідати про добро, що нас єднає: підсумок послання Папи на День комунікації «Після того, як Бог стався історією, кожна людська історія, в певному сенсі є божественною історією», – на цьому наголошує Святіший Отець у Посланні з нагоди 54-го Всесвітнього дня суспільних комунікацій, закликаючи розповідати про те, що є доброго в людстві, та долати спокуси деструктивних розповідей.