Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Львові завершився І Всеукраїнський форум молодіжних лідерів і душпастирів
17:26 Вівторок 1 1 053
12-06-2018, 17:26

У Львові завершився І Всеукраїнський форум молодіжних лідерів і душпастирів

З 8 до 10 червня 2018 року в Центрі митрополита Андрея Шептицького у Львові тривав І Всеукраїнський форум молодіжних лідерів і душпастирств. 
Основною метою цього заходу були зустріч священиків і лідерів молодіжних рухів УГКЦ та РКЦ з усієї України, формування спільної стратегії роботи в молодіжному апостольстві, а також підготовка до XV Синоду єпископів «Молодь, віра та розпізнання покликання», який відбудеться в Римі у жовтні 2018 року.


Як наголошують учасники, для них було важливо відкрити багатство спільнот, рухів, організацій, які працюють з молоддю в Церкві двох традицій.


Важливою частиною форуму стала зустріч молоді з Блаженнішим Святославом і єпископом-помічником Львівської архідієцезії Едвардом Кавою OFMconv. Під час цієї короткої розмови учасники побачили небайдужість Церкви у справах важливої місії душпастирства молоді та змогли перейняти запал для подальшої праці.


На завершення форуму склали комюніке, яке врочисто передали Блаженнішому Святославу, а він обіцяв донести всі ці думки до Синоду єпископів у Римі.


Текст і фото – Павло Ковальчук

За темою:
Зустріч голів дієцезіальних комісій душпастирства молоді у Львові
ІІІ акція прибирання території храму в Соколівці на Львівщині
Відкритий лист Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій щодо Суспільного мовлення

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
1 комментарій
Kueithbob
Додав Kueithbob
13 червня 2018 00:34
Народ кто хочет играть в современные игры на самых высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный инет). Держите пожайлуста: Скачать саму прогу можно здесь. | Видео по установке и настройке смотрите тут. Внимание!!! Данный патч позволяет играть бесплатно пять часов в сутки. Если Вас интересует "Безлимит" то за 70 руб. в мес. обеспечу обновлние, поддержку и помогу с настройкой! Играю уже девять месяцев на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!! Если заинтересовало пишите в форму обратной связи. Перед покупкой протестируйте бесплатные возможности.
Новини з України 10:37 Четвер 0 75 Генеральний візит паулістів у Львові 17-19 червня 2018 року у львівській спільноті паулістів відбувся генеральний візит. Провели його двоє паулістів з Рима: отець Віто Фраккьолля, генеральний вікаріій і брат Луїджі Бофеллі, генеральний радник. Супроводжував гостей з Італії отець Богуслав Земан, провінціал паулістів у Польщі й Україні.