Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Львові завершився І Всеукраїнський форум молодіжних лідерів і душпастирів
17:26 Вівторок 0 1 559
12-06-2018, 17:26

У Львові завершився І Всеукраїнський форум молодіжних лідерів і душпастирів

З 8 до 10 червня 2018 року в Центрі митрополита Андрея Шептицького у Львові тривав І Всеукраїнський форум молодіжних лідерів і душпастирств. 
Основною метою цього заходу були зустріч священиків і лідерів молодіжних рухів УГКЦ та РКЦ з усієї України, формування спільної стратегії роботи в молодіжному апостольстві, а також підготовка до XV Синоду єпископів «Молодь, віра та розпізнання покликання», який відбудеться в Римі у жовтні 2018 року.


Як наголошують учасники, для них було важливо відкрити багатство спільнот, рухів, організацій, які працюють з молоддю в Церкві двох традицій.


Важливою частиною форуму стала зустріч молоді з Блаженнішим Святославом і єпископом-помічником Львівської архідієцезії Едвардом Кавою OFMconv. Під час цієї короткої розмови учасники побачили небайдужість Церкви у справах важливої місії душпастирства молоді та змогли перейняти запал для подальшої праці.


На завершення форуму склали комюніке, яке врочисто передали Блаженнішому Святославу, а він обіцяв донести всі ці думки до Синоду єпископів у Римі.


Текст і фото – Павло Ковальчук

За темою:
Зустріч голів дієцезіальних комісій душпастирства молоді у Львові
ІІІ акція прибирання території храму в Соколівці на Львівщині
Відкритий лист Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій щодо Суспільного мовлення

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:44 Середа 0 44 Відпуст святого Миколая у 480-річному храмі у Куликові на Львівщині 9 грудня 2018 року в парафії святого Миколая в Куликові відзначали храмове свято. Месу очолив отець канонік Яцек Коцур, відповідальний за душпастирство родин у Львівській архідієцезії.