Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск прийняв зречення трьох чилійських єпископів
12:31 Вівторок 1 220
12-06-2018, 12:31

Папа Франциск прийняв зречення трьох чилійських єпископів

У Ватикані повідомили про те, що Папа Франциск прийняв зречення трьох чилійських єпископів: двох – з огляду на вік, третього – на так званий «суботній рік».
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Раніше, з огляду на ситуацію, що склалася в місцевій Церкві, увесь єпископат Чилі склав на руки Наступника святого Петра заяви про відставку.

Святіший Отець прийняв зречення з огляду на вік ординаріїв Валпараісо й Пуерто-Монта, призначивши до згаданих дієцезії й архідієцезії Апостольських адміністраторів «sede vacante et ad nutum Sanctae Sedis».

Папа також прийняв зречення ординарія та призначив Апостольського адміністратора для дієцезії Осорно, єпископ якої отримав звільнення на так званий «суботній рік». Цим поняттям, що має старозавітне біблійне походження, у церковній традиції позначають перерву в служінні духовної особи, призначену на духовну віднову, призадуму й реколекції.

За темою:
Папа побажав успіху переговорам щодо Кореї
Папа Франциск: Боже, вбережи нас від спокуси обмовляти ближнього!
Папа: Цивілізація потребує енергії, але не ціною самознищення

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
1 комментарій
Brusansag
Додав Brusansag
12 червня 2018 17:16
Народ кто желает играть в современные игры на высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный инет). Читайте статья по настройке компа здесь. Видео по установке и настройке смотрите тут. Играю уже пол года на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!!
Новини з Ватикану 14:16 Четвер 0 54 Папа: Гідність особиcтості не залежить від її громадянського статусу 20 червня відзначають Всесвітній день біженця, проголошений ООН з метою підвищити чутливість громадської думки до трагедії мільйонів людей, які тікають від насильства та війн. Папа Франциск приєднався до відзначення, зокрема, двома повідомленнями в Твіттері.