Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск прийняв зречення трьох чилійських єпископів
12:31 Вівторок 0 346
12-06-2018, 12:31

Папа Франциск прийняв зречення трьох чилійських єпископів

У Ватикані повідомили про те, що Папа Франциск прийняв зречення трьох чилійських єпископів: двох – з огляду на вік, третього – на так званий «суботній рік».
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Раніше, з огляду на ситуацію, що склалася в місцевій Церкві, увесь єпископат Чилі склав на руки Наступника святого Петра заяви про відставку.

Святіший Отець прийняв зречення з огляду на вік ординаріїв Валпараісо й Пуерто-Монта, призначивши до згаданих дієцезії й архідієцезії Апостольських адміністраторів «sede vacante et ad nutum Sanctae Sedis».

Папа також прийняв зречення ординарія та призначив Апостольського адміністратора для дієцезії Осорно, єпископ якої отримав звільнення на так званий «суботній рік». Цим поняттям, що має старозавітне біблійне походження, у церковній традиції позначають перерву в служінні духовної особи, призначену на духовну віднову, призадуму й реколекції.

За темою:
Папа побажав успіху переговорам щодо Кореї
Папа Франциск: Боже, вбережи нас від спокуси обмовляти ближнього!
Папа: Цивілізація потребує енергії, але не ціною самознищення

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 14:08 Понеділок 0 48 Дві причини болю на серці Папи та заклик на Міжнародний день освіти «Сьогодні ношу у своєму серці дві причини болю: Колумбія і Середземномор’я», – сказав Папа Франциск, промовляючи до прочан після молитви «Ангел Господній» в неділю, 20 січня 2019 року.