Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Завершилося Х Піше паломництво з Жешува до Львова
14:18 Вівторок 0 961
3-07-2018, 14:18

Завершилося Х Піше паломництво з Жешува до Львова

Майже триста паломників з різних теренів Польщі взяли участь у Х Пішому паломництві з Жешува до Львова під гаслом «Будь милосердний до нас і всього світу». Упродовж 6 днів паломники віком від 20 до 70 років долали приблизно по 30 кілометрів.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Їхньою метою була молитва перед чудотворним образом Матері Божої Ласкавої у львівській катедрі. Коли паломники увійшли у Львівську архідієцезію, їх привітав і приєднався до молитовної ходи архієпископ Мечислав Мокшицький, а вранці 30 червня разом із ними крокував львівськими вулицями єпископ-помічник Едуард Кава. Приєдналися також львів’яни й вірні, які прибули з Польщі трьома автобусами.

Напередодні паломників приймала зі співом, почастунком і ночівлею громада вірних із Годовиці, Пустомит і Басівки.

На порозі митрополичої базиліки паломників привітав настоятель храму отець прелат Ян Нікєль. Про цьогорічний склад групи й перебіг паломництва розповів отець Владислав Ягустин із Жешува, який передав вітання від жешувських єпископів і подякував за гостинність, з якою їх традиційно зустрічали в місцях зупинок і нічлігу, зокрема, в Мостиськах, Городку й Годовиці.

Єпископ Едуард Кава, який очолив Святу Месу й виголосив проповідь, сердечно привітав паломників, підкресливши, що паломництво приносить зримі плоди не тільки в їхньому житті та в їхніх родинах, а й наших теренах. Адже воно поглиблює віру не тільки паломників, а й усіх, кого ті зустрічають на своєму шляху. Паломники збагачують молитвами землю, якою йдуть.

Під час перебування у Львові учасники Х Пішого паломництва з Жешува відвідали також Личаківський цвинтар.

Костянтин Чавага

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:11 Вівторок 0 58 ІІ Екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства 16 лютого 2019 року в читальній залі ЛДУФК відбувся Другий екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства. Змагалися 26 учасників – римо-католиків, греко-католиків і протестантів. Представниками Вищої духовної семінарії святого Йосифа у Брюховичах були семінарист Роберто Подольський із першого курсу й семінарист Іван Костецький із пропедевтичного року.