Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відпуст у Стрілецькому Львівської області
12:27 Понеділок 2 100
11-06-2018, 12:27

Відпуст у Стрілецькому Львівської області

9 червня в парафії Пресвятого Серця Ісуса і Непорочного Серця Марії відбулася урочиста Служба Божа та Євхаристійна процесія на честь відпусту. 
Інформацію про це знаходимо на сторінці парафії у Facebook.

Очолоив святкування й виголосив прооповідь отець Як Фафула, нотаріус Львівської курії й настоятель парафії у Зимній Воді, якій разом із парафіянами будує храм на честь Матері Божої Фатімської. На кінець Служби отець Ян подякував усім за складені пожертви на побудову храму.

На відпусті були присутні отець канцлер Владислав Гримський, отець Роман Брода, якій навчається у Любліні, а також інші священики й черниці разом із численними вірними з цілого деканату. 

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
2 комментарія
Brusansag
Додав Brusansag
12 червня 2018 17:49
Люди кто хочет играть в современные игры на высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный инет). Читайте статья по настройке компа здесь. Видео по установке и настройке смотрите тут. Играю уже пол года на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!!
Kueithbob
Додав Kueithbob
13 червня 2018 03:51
Люди кто хочет играть в современные игры на высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный инет). Держите пожайлуста: Скачать саму прогу можно здесь. | Видео по установке и настройке смотрите тут. Внимание!!! Данный патч позволяет играть бесплатно пять часов в сутки. Если Вас интересует "Безлимит" то за 70 руб. в мес. обеспечу обновлние, поддержку и помогу с настройкой! Играю уже девять месяцев на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!! Если заинтересовало пишите в форму обратной связи. Перед покупкой протестируйте бесплатные возможности.
Новини з України 10:37 Четвер 0 75 Генеральний візит паулістів у Львові 17-19 червня 2018 року у львівській спільноті паулістів відбувся генеральний візит. Провели його двоє паулістів з Рима: отець Віто Фраккьолля, генеральний вікаріій і брат Луїджі Бофеллі, генеральний радник. Супроводжував гостей з Італії отець Богуслав Земан, провінціал паулістів у Польщі й Україні.