Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Глава Халдейської КЦ: Під час Великого Посту працюй на користь миру
14:22 Вівторок 0 237
20-02-2018, 14:22

Глава Халдейської КЦ: Під час Великого Посту працюй на користь миру

Нехай Великий Піст стане нагодою для того, щоб втікати від спокус світськості та працювати на користь діалогу й мирного співжиття з мусульманською спільнотою в глибокому переконанні, що християнство – це повноправна частина історії й культури Іраку. Про це йдеться в посланні на Чотиридесятницю Глави Халдейської Католицької Церкви Блаженнішого Луїза Рафаїла І Сако.
Як повідомляє Радіо Ватикану, роздумуючи про становище християн на Близькому Сході, Вавилонський Патріарх ділиться порадами щодо духовної підготовки до Пасхи, заохочуючи «постити щодня, крім неділі, брати участь у Святій Літургії, молитися за мир і стабільність в Іраку та всьому регіоні, щодня читати Біблію й роздумувати над Божим словом, чинити діла милосердя, не критикувати інших за помилки, з відкритим серцем шукати єдність християн і з любов’ю, якої нас навчив Ісус, будувати християнсько-мусульманське співжиття».

Глава Халдейської Католицької Церкви заохочує «з упованням, ентузіазмом і витривалістю працбвати для очищення прагнень і амбіцій». Він закликає вірних «визнати свою присутність» як інтегральну частину національної панорами Іраку, пам’ятаючи про те, що «християни втішаються історичною присутністю в цій країні, де мають свою роль і своє послання». «Через щирий діалог,– підсумовує першоієрарх, – ми повинні взяти на себе свою відповідальність за те, щоб впроваджувати дієві моделі співжиття задля здобування миру, стабільності й свободи».

За темою:
Глава Халдейської КЦ: Учитися мужності від переслідуваних християн
Папа: Життєво необхідно звіщати Боже слово всім і всюди
Папа Франциск прийняв Синод Єпископів Халдейської Католицької Церкви

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 13:31 Вівторок 0 329 Архієпископ Мечислав Мокшицький побував із душпастирським візитом на Сардинії З 20 до 21 жовтня голова Конференції римсько-католицьких єпископів України митрополит Львівський Мечислав Мокшицький побував із душпастирським візитом на Сардинії (Італія) в архідієцезії Орістано.