Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Отець Вадим Дорош ОМІ – новий священик у спільноті Місіонерів Облатів
17:36 Понеділок 0 1 290
18-06-2018, 17:36

Отець Вадим Дорош ОМІ – новий священик у спільноті Місіонерів Облатів

16 червня 2018 року Церква здобула нового священика – отця Вадима Дороша ОМІ. Свячення відбулися в рідній для молодого Місіонера Облата Марії Непорочної парафії святої Анни в Барі, що на Вінниччині.
На цьому святі зібралося чимало співбратів зі згромадження й семінаристів із Польщі, з усіх куточків України та з далекого Туркменістану. Прибули також провінціал польської провінції Місіонерів Облатів отець Павел Зайонц ОМІ та єпископ Радослав Змітрович, який і вділив свячення отцеві Вадимові.


Нововисвячений отець розповів: «Колись, коли я був військовим, командиром військової машини, то й уявити не міг, що у тридцять три роки належатиму до війська Ісуса Христа – буду священиком Непорочної Діви Марії. Не знав, як Господь перемінить моє життя. І я дуже вдячний усім, а найбільше – Богові, що обдарував мене цим найбільшим даром, який можна отримати на землі, даром священства».


Єпископ Радослав Змітрович ОМІ заохотив отця Вадима залишатися священиком завжди, у всіх випадках життя, і дав іще кілька корисних порад, спираючись на євангельське оповідання, прочитане того дня.


Після церемонії висвячення настоятель делегатури Місіонерів Облатів в Україні отець Павло Вишковський ОМІ вручив отцеві Вадимові обедієнційний лист, призначення до першої душпастирської праці – на служіння в молодіжному центрі в Тиврові Вінницької області.
На завершення урочистості всі присутні мали змогу привітати неопресвітера.


Наступного дня отець Вадим відправив у рідній парафії свою першу Службу Божу, на яку зібралося багато вірян із Поділля. Меса розпочалась удома в неопресвітера з батьківського благословення, після якого святкова процесія вирушила до храму. Проповідь для вірних виголосив отець Павло Вишковський ОМІ, який розповів про історію покликання та гідність священика. А на завершення Літургії отець Вадим уділив приміційного благословення священикам, семінаристам, родичам, сестрам, братам у згромадженні й усім, хто прибув на свято.


Постулант Святослав Чернецький

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:29 Середа 0 110 Запрошуємо на урочистість проголошення санкутуарію святого Йосифа в Гнівані «Бідні грішники, незалежно від величини ваших потреб, зверніться про допомогу до святого Йосифа! Приходьте до святого Йосифа зі щирою упевненістю і спокоєм, що ваші прохання будуть вислухані».
Свята Тереза від Ісуса