Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Офіційний ватиканський бюлетень (субота, 7 липня 2018 року)
15:18 Субота 0 90
7-07-2018, 15:18

Офіційний ватиканський бюлетень (субота, 7 липня 2018 року)

Прес-центр Святого Престолу повідомляє про такі події:
У Барі (Італія) триває зустріч Його Святості Папи Франциска з очільниками Церков і християнських спільнот Близького Сходу. Програма одноденного візиту передбачає спільне вшанування мощей святого Миколая Мирлікійського у крипті Папської базиліки святого Миколая, спільну молитву Папи з делегаціями й вірянами, а також закриту розмову Папи з главами Церков і християнських спільнот. Увечері Папа Франциск повернеться до Ватикану.

На сайті Святого Престолу подано логістичну інформацію про візит Папи Франциска до Барі, а також відеозвіт і фоторепортаж про спільне вшанування реліквій святого Миколая.

Текст звернення Папи Франциска до присутніх на першій частині зустрічі опубліковано італійською, а також подано переклади німецькою, іспанською й португальською мовами. Розміщено відеозвіт і фоторепортаж із події.

***

Оприлюднено лист Його Святості Папи Франциска про призначення Спеціального папського посланця на святкування 200-річчя євангелізації Західної й Північної Канади в католицької архідієцезії святого Боніфація 15 липня 2018 року. Ним став кардинал Джеральд Ципріан Лакруа ISPX, архієпископ і митрополит Квебека (Канада). 

***

Його Святість Папа Франциск прийняв заяву про відставку з посади ординарія дієцезії Каґосіма (Японія) від монсеньора Поля Кендзіро Коріями; Папа номінував новим єпископом-ординарієм цієї дієцезії отця Франциска Ксаверія Хіроакі Накано, дотеперішнього ректора Католицької семінарії в Японії. Подано коротку біографію номінанта.

Папа номінував новим ординарієм дієцезії Тапачула (Мексика) монсеньйора Жайме Кальдерона Кальдерона, дотеперішнього титулярного єпископа Джомніо та єпископа-помічника дієцезії Самора. Подано коротку біографію номінанта. 

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:48 Понеділок 0 85 Папа заохотив молодь пам’ятати про своє коріння, щоб будувати сім’ю майбутнього «Прямуйте вперед!», – закликав Папа Франциск молодь, яка бажає «перетворити сім’ю в Карибському регіоні». Відеозвернення Його Святості було оприлюднене з нагоди зустрічі молоді, яка відбувається з 10 до 23 липня 2018 року з ініціативи Єпископської конференції Антильських островів (Центральна Америка). З’їзд присвячений поглибленому розглядові Апостольського повчання «Amoris laetitia».