Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Праця з вашими дітьми була суцільним задоволенням». Волонтери з Варшави про служіння в катедральній парафії Львова
17:48 Понеділок 0 276
9-07-2018, 17:48

«Праця з вашими дітьми була суцільним задоволенням». Волонтери з Варшави про служіння в катедральній парафії Львова

У другій половині червня при парафіяльній світлиці Львівської митрополичої базиліки відубвався літній денний табір для дітей. Парафія практикує таку форму дозвілля вже не перший рік. Сестра Лідія Зембовіч FRM, директорка світлиці, активно залучає до співпраці волонтерів – і не лише місцевих, а й із Польщі. 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Уже другий рік поспіль до Львова приїздять молоді дівчата з клубу «Філяри» з Варшави, засновник якого – Асоціація підвищення кваліфікації жінок. Клуб був створений як місце всебічного розвитку для дівчат віком від 10 до 25 років. Школярки та студентки не тільки знаходять тут приятельок, а й зростають інтелектуально, творчо проводять час і вдосконалюються в християнських цінностях через суспільно корисну працю.

Цього року до Львова завітало 25 дівчат. Частина з них опікувалася протягом тижня дітьми в денному таборі: дівчата проводили творчі та мовні заняття, грались і просто спілкувалися зі своїми підопічними. Також увесь цей час готувалися з дітками до театральної вистави, яка мала завершити табір: разом майстрували та малювали декорації, костюми, вчили тексти.

Іще частина волонтерок із Варшави допомагала у Брюховичах в будинку милосердя для літніх людей. Молоді й усміхнені обличчя, піклування та присвячений час діють краще, ніж ліки. Крім того, дівчата відвідували самотніх людей у їхніх домівках, впорядковували занедбані могили на Янівському кладовищі та просто намагалися бути корисними там, де їх потребують.

Ділячись враженнями від перебування у Львові, волонтерки не приховували, як позитивно вони вражені дітьми – їхньою щирістю, вихованістю й чемністю. «Праця з вашими дітьми була суцільним задоволенням», – сказала батькам одна з юних виховательок. Приємно було бачити, що й діти відповіли своїм новим знайомим взаємністю і завдяки цьому виникли нові мости дружби.

Дівчата повернулися до Варшави зі Львовом у серці.

Віта Якубовська

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:29 Середа 0 110 Запрошуємо на урочистість проголошення санкутуарію святого Йосифа в Гнівані «Бідні грішники, незалежно від величини ваших потреб, зверніться про допомогу до святого Йосифа! Приходьте до святого Йосифа зі щирою упевненістю і спокоєм, що ваші прохання будуть вислухані».
Свята Тереза від Ісуса