Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Вітаємо Його Преосвященство Броніслава Бернацького з 16-ю річницею єпископських свячень
13:20 Середа 0 1 112
4-07-2018, 13:20

Вітаємо Його Преосвященство Броніслава Бернацького з 16-ю річницею єпископських свячень

4 липня 2002 року Броніслав Бернацький був висвячений на єпископа в Кам'янці-Подільському. Головним служителем таїнства був Митрополит Львівський Мар'ян кардинал Яворський, а співслужили йому Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Нікола Етерович і єпископ Кам'янець-Подільської дієцезії Ян Ольшанський.


Броніслав Бернацький народився 30 вересня 1944 року в Мурафі Вінницької області. Навчався в Ризькій духовній семінарії. Пресвітерські свячення отримав 28 травня 1972 року в Ризі. Після рукоположення служив парафіяльним священиком у місті Бар і сусідніх парафіях. 1995 року став настоятелем у рідному селі і генеральним вікарієм Кам'янець-Подільської дієцезії.

4 травня 2002 року, після того як Святий Престол оголосив про створення Одесько-Сімферопольської дієцезії, Броніслава Бернацького було призначено її ординарієм. Інгрес єпископа в кафедральний собор Одеси відбувся 13 липня того самого року. Єпископським девізом він обрав слова «Через Марію до Ісуса».

Вітаємо Владику й зичимо йому щедрого Божого благословіння та опіки Матері Божої в душпастирській праці!

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:11 Вівторок 0 58 ІІ Екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства 16 лютого 2019 року в читальній залі ЛДУФК відбувся Другий екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства. Змагалися 26 учасників – римо-католиків, греко-католиків і протестантів. Представниками Вищої духовної семінарії святого Йосифа у Брюховичах були семінарист Роберто Подольський із першого курсу й семінарист Іван Костецький із пропедевтичного року.