Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Міцна сім'я – міцна Україна»: Всеукраїнська хода на захист прав дітей і сімей у Києві
01:13 Понеділок 1 209
4-06-2018, 01:13

«Міцна сім'я – міцна Україна»: Всеукраїнська хода на захист прав дітей і сімей у Києві

«Батько, мати, діти, дом – Україна не Содом!» – такі й інші гасла лунали під час Всеукраїнської ходи на захист прав дітей і сімей.
2 червня 2018 року, в суботу, на Софійській площі в Києві зібралися численні небайдужі люди – за різними оцінками, їх було від 7 до 12 тисяч – які прагнуть відстоювати права дітей і сімей і мужньо відповідають на виклики сучасного суспільства.


Цей захід, початок якому поклав світлої пам’яті архієпископ Петро Мальчук, уже втретє організувала Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій, щоб об’єднати у спільній думці не лише християн різних конфесій, а й інші релігійні громади.


Як повідомили організатори Ходи, її мета – «привернути увагу до проблем захисту прав дітей, затвердити в суспільстві принципи любові та поваги, виступити на захист сім’ї як союзу чоловіка і жінки». Це була мирна акція, яка відбувалася без політичної символіки, адже тут ішлося про загальнолюдські цінності.


Розпочалося свято з концерту й ігор для дітей. Після цього тисячі людей із різних куточків України (зокрема, з Івано-Франківська, Бурштина, Бердичева, Одеси, Запоріжжя) пройшли вулицями Києва на чолі з представниками Всеукраїнської Ради Церков, несучи прапори і транспаранти: «Закон для родин – Україна для сімей»; «Традиційна родина – здорова Україна»; «Тато, мама, я – щаслива сім’я»; «Бог – автор сім’ї» тощо. Цього року серед закликів на захист життя були й ті, що проти гендерної ідеології.


Марш пройшов до будинку Веховної Ради, де єпископ Віталій Кривицький подякував усім учасникам і наголосив, що наприкінці варто поставити кому, бо кожен повертається додому, аби свідчити життям у родинах про вічні цінності.


Важливо не залишатися байдужими, а робити те, що можна зробити сьогодні. Чи буде плід з таких заходів, знає лише Бог. У Його руки учасники віддали свою державу наприкінці Ходи, молячись піснею «Боже, я молюсь за Україну».


Юлія Бойко

За темою:
Всеукраїнська хода на захист прав дітей і сімей у Києві (фоторепортаж)
У Вінниці пройшла велелюдна хода «На захист життя та сім’ї»
Свято сім’ї у Львові

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
1 комментарій
Brusansag
Додав Brusansag
12 червня 2018 15:54
Люди кто желает играть в современные игры на высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный инет). Читайте статья по настройке компа здесь. Видео по установке и настройке смотрите тут. Играю уже пол года на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!!
Новини з України 10:37 Четвер 0 75 Генеральний візит паулістів у Львові 17-19 червня 2018 року у львівській спільноті паулістів відбувся генеральний візит. Провели його двоє паулістів з Рима: отець Віто Фраккьолля, генеральний вікаріій і брат Луїджі Бофеллі, генеральний радник. Супроводжував гостей з Італії отець Богуслав Земан, провінціал паулістів у Польщі й Україні.