Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Вітаємо єпископа Віталія Кривицького з першою річницею єпископських свячень
00:11 Неділя 2 723
24-06-2018, 00:11

Вітаємо єпископа Віталія Кривицького з першою річницею єпископських свячень

Сьогодні єпископ-ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький SDB відзначає першу річницю єпископської хіротонії. 
24 червня 2017 року Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Клаудіо Ґуджеротті у Києві висвятив отця Віталія в єпископи.

Вітаємо Його Преосвященство з цією датою, дякуємо за батьківську опіку та підтримку й возносимо молитви до Всемогутнього Бога про потрібні дари для єпископа Віталія Кривицького.

Біографічна довідка:

Єпископ Віталій Кривицький SDB народився 19 серпня 1972 року в Одесі. Того самого року був охрещений отцем Тадеушем Хоппе SDB.
1989 року розпочав новіціат у Згромадженні святого Франциска Сальського (салезіяни). 1990 році вступив у Гродненську духовну семінарію. Згодом пройшов підготовку до священства у Вищій семінарії Салезіянського Згромадження у Кракові (Польща). 27 липня 1996 року склав вічні обіти, а сан священика отримав 24 травня 1997 року. У 1997 році здобув ступень магістра богослов’я в Люблінському католицькому університеті.

З 1997 по 2004 рік Віталій Кривицький він був помічником священика в Одесі (Одесько-Сімферопольська дієцезія); з 2004 по 2012 – парафіяльним священиком і директором місцевої салезіянської спільноти в Коростишеві (Київсько-Житомирська дієцезія). З 2012 по 2014 рік очолював ораторій і був вікарним священиком у Перемишлянах (Львівська архідієцезія). З 2014 року служив настоятелем парафії святого Петра в Одесі.

30 квітня 2017 року прес-центр Святого Престолу повідомив, що Папа Франциск призначив отця Віталія Кривицького SDB новим єпископом-ординарієм Київсько-Житомирської дієцезії. 24 червня 2017 року в київській конкатедрі святого Олександра відбулися церемонії рукоположення й інгресу нового ординарія Київсько-Житомирської дієцезії єпископа Віталія Кривицького SDB.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
2 комментарія
Бендас Любов
Додав Бендас Любов
24 червня 2018 06:00
Ваше Високопреосвященство! Ми вдячні Богу за те, що Він віддав єпархію у Ваше молитовне заступництво та мудре керівництво! Господь розумно подає всім нам за потребою для нашого спасіння. Ваші духовні настанови допомагають нам знаходити вихід із складних обставин життя! Ваша справедливе управління допомагає нам бачити у Вашому лиці дбайливого отця та заступника!
У важливий для Вас день, коли Ви дякуєте Богу за першу річницю єпископської хіротонії , ми приєднуємося до Вашої молитви. Просимо Господа дати Вам довгих років життя у доброму здоров’ї для несення Церковного послуху у нашому краї !
Многі Вам літа, дорогий Владико!
Самийлик Юлия
Додав Самийлик Юлия
24 червня 2018 19:03
 Від імені парафіян м Радомишль щиро вітаю з першою річницею єпископськоі хіротоніі!  Безмірноі Божоі любові  і опіки , хай здійсняться всі Ваші  замисли і задуми, нехай ніщо і ніхто не стане на заваді. хай Господь обдарує міцним Духом, благословінням і здоров"ям!  
Новини з України 13:29 Середа 0 110 Запрошуємо на урочистість проголошення санкутуарію святого Йосифа в Гнівані «Бідні грішники, незалежно від величини ваших потреб, зверніться про допомогу до святого Йосифа! Приходьте до святого Йосифа зі щирою упевненістю і спокоєм, що ваші прохання будуть вислухані».
Свята Тереза від Ісуса