Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Офіційний ватиканський бюлетень (понеділок, 9 липня 2018 року)
16:54 Понеділок 0 178
9-07-2018, 16:54

Офіційний ватиканський бюлетень (понеділок, 9 липня 2018 року)

Прес-центр Святого Престолу повідомляє про такі події:
У неділю, 8 липня, Його Святість Папа Франциск проказав разом із вірними, які опівдні зібралися на площі святого Петра, традиційну молитву «Ангел Господній» і виголосив невелике повчання.

***

Оприлюднено текст звернення Дикастерії у справах сприяння інтегральному людського розвитку з нагоди Неділі моря 2018, яку цього року відзначали 8 липня. Документ опублікований італійською, французькою, іспанською та англійською мовами.

***

У понеділок, 9 липня 2018 року, Папський державний секретар кардинал П’єтро Паролін від імені Його Святості Папи Франциска надіслав японській церковній владі телеграму зі співчуттями для постраждалих від штормів у Японії.

***

Його Святість Папа Франциск прийняв заяву про відставку з посади ординарія архідієцезії Каракас (Венесуела) від кардинала Хорхе Ліберато Уроса Савіно. Апостольським адміністратором архідієцезії ad nutum Sanctae Sedis (до особливих розпоряджень Святого Престолу) номіновано кардинала Балтазара Енріке Порраса Кардосо, архієпископа Меріди (Венесуела).

Папа Франциск номінував новим єпископом-ординарієм Польового ординаріату Великої Британії монсеньйора Поля Джеймса Мейсона, перевівши його з титулярної кафедри Скалгольт і з посади єпископа-помічника архідієцезії Саутворк. Подано коротку біографію номінанта.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:12 Середа 0 102 Папа: Рахунки за війну сплачують бідні Бог любить серцем, а не ідеями. У Нього треба просити благодаті сліз перед обличчям нещасть у світі, перед обличчям переслідуваних і померилх унаслідок нерозсудливих бомбардувань. Проповідуючи під час Меси в каплиці Дому святої Марти у вівторок, 19 лютого 2019 року, Папа Франциск порівняв ситуацію в світі, описану в розповіді про вселенський потоп, із сучасною, згадуючи про страждання убогих, «які сплачують рахунки» чужих свят.