Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Молитва на березі Дніпра в Нікополі
12:13 Понеділок 0 302
9-07-2018, 12:13

Молитва на березі Дніпра в Нікополі

У Міжнародний день Дніпра на його березі в місті Нікополі вірні католицької спільноти на чолі з отцем Збігнєвом Бескуром молилися за цю річку – Боже творіння.
Про це розповідає Юрій Бабінін

Міжнародний день Дніпра, третьої за розмірами (після Волги та Дунаю) річки Європи, відзначають щороку в першу суботу липня. Дніпро бере початок у Смоленській області Росії, тече територією Білорусі, але основний його басейн припадає на терени України.На жаль, у наш час екологічна ситуація Дніпра вкрай скрутна. Щодня в річку потрапляють тисячі тонн промислових відходів і каналізаційних стоків, забруднюючи її. Міжнародний день Дніпра був заснований, щоб нагадати про його стан і спонукати людей до дбайливішого ставлення до річки.

Вірні Нікополя зібралися на березі Дніпра на молебень, після якого отець Збігнєв Бескур провів чин благословення, освячення й очищення ріки.


Дякуємо Тобі, Боже, за Дніпро, за пастирів, які піклуються про Твоє творіння, за всіх дітей і дорослих, які молилися з подякою й турботою про збереження Твоїх дарів для наступних поколінь людства.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:29 Середа 0 110 Запрошуємо на урочистість проголошення санкутуарію святого Йосифа в Гнівані «Бідні грішники, незалежно від величини ваших потреб, зверніться про допомогу до святого Йосифа! Приходьте до святого Йосифа зі щирою упевненістю і спокоєм, що ваші прохання будуть вислухані».
Свята Тереза від Ісуса