Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відпуст у парафії cвятого Антонія у Старій Котельні на Житомирщині
09:36 Понеділок 0 1 419
18-06-2018, 09:36

Відпуст у парафії cвятого Антонія у Старій Котельні на Житомирщині

У суботу, 16 червня, парафія святого Антонія в селищі Стара Котельня Андрушівського району Житомирської області відзначила Відпуст.
З нагоди парафіяльного свята Відпустову Святу Літургію очолив отець Олег Козаченко, настоятель парафії Пресвятої Трійці в Черняхові. Із ним служили отець Руслан Демчук, настоятель парафії святого Антонія, отець Кшиштоф Урбанські OCD і отець Павло Ферко OCD із парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в Бердичеві.


У проповіді отець Олег Козаченко розповів про життя та діяльність святого Антонія. Також під час Літургії одна дитина прийняла Перше Святе Причастя.З нагоди парафіяльного свята до Старої Котельні прибули численні вірні з Андрушівки, Бердичева, Житомира, Червоного, Забари та Гвоздави. Справжньою окрасою святкування став спів хору з кафедрального храму святої Софії з Житомира під керівництвом сестри Гелени Гонгало.


Після Євхаристії відбулася урочиста процесія з Пресвятими Дарами навколо храму.

Максим Железницький

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:29 Середа 0 110 Запрошуємо на урочистість проголошення санкутуарію святого Йосифа в Гнівані «Бідні грішники, незалежно від величини ваших потреб, зверніться про допомогу до святого Йосифа! Приходьте до святого Йосифа зі щирою упевненістю і спокоєм, що ваші прохання будуть вислухані».
Свята Тереза від Ісуса