Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Брати капуцини та представники ХСП зустрілися з делегацією Конференції єпископів США
15:10 Понеділок 0 228
9-07-2018, 15:10

Брати капуцини та представники ХСП зустрілися з делегацією Конференції єпископів США

Зустріч братів капуцинів і служителів Християнської служби порятунку з представниками Конференції єпископів США в Києві відбулась у Домі отця Піо, розташованому на теренах католицької парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви. Цей будинок, який слугує основною базою для роботи Центру соціальної адаптації військовослужбовців, ветеранів війни і їх родин при ХСП, постав, зокрема, завдяки фінансовій допомозі американської Конференції єпископів.
Як повідомляє Християнська Служба Порятунку, гостям детально розповіли про духовну, гуманітарну й соціальну місію ХСП як на прифронтових, так на і мирних територіях. Окрему увагу було приділено проектам, які вже тривають або ж перебувають на стадії запуску в рамах діяльності Центру ХСП на базі Дому отця Піо.

З українського боку в зустрічі взяли участь кустод капуцинів брат Блажей Суска й духовний асистент ХСП брат отець Сергій Воронюк, керівники Штабу ХСП Ігор Шторм, Андрій Чміленко й Андрій Оленчик, керівниця Центру ХСП Людмила Богдашевська.


До складу делегації Конференції єпископів США увійшли:
– владика Джон Майкл Ботін, єпарх Румунської Греко-Католицької єпархії святого Юрія в Кантоні (США), член підкомітету для Церкви в Центральній та Східній Європі;
– Тетяна Ставнича, директорка офісу допомоги Церкві в Центральній і Східній Європі;
– Ніколь Джермен, помічниця директора з промоцій офісу допомоги Церкві в Центральній і Східній Європі;
– Дон Клеммер, головний редактор католицького часопису «OSV Newsweekly».


Супровід і переклад надав отець Володимир Мальчин, віце-канцлер Патріаршої Курії УГКЦ.

Після робочої частини зустрічі гості коротко поспілкувалися з учасниками творчого майстер-класу, що якраз тривав у приміщенні Центру. У ньому брали участь ветерани, дружини живих і загиблих воїнів, їхні діти. Відбулася спільна молитва, а владика Джон Майкл Ботін благословив присутніх.


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:29 Середа 0 110 Запрошуємо на урочистість проголошення санкутуарію святого Йосифа в Гнівані «Бідні грішники, незалежно від величини ваших потреб, зверніться про допомогу до святого Йосифа! Приходьте до святого Йосифа зі щирою упевненістю і спокоєм, що ваші прохання будуть вислухані».
Свята Тереза від Ісуса