Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Хто твій наречений? Вічні обіти в місті Бар на Вінниччині
10:26 Неділя 0 3 871
24-06-2018, 10:26

Хто твій наречений? Вічні обіти в місті Бар на Вінниччині

«Мій Наречений – Ісус Христос!» – підтверджують ченці й черниці, присвячуючи життя служінню Богові та людям і складаючи публічно присягу, яку ще називають обітами. У суботу, 24 червня 2018 року, обіти чистоти, убогості й послуху склала – уже на вічність – сестра Марія Яна Липівська (Згромадження Сестер Бенедиктинок Місіонерок).


Ця урочиста подія відбулась у католицькій парафії святої Анни в місті Бар, що на Вінниччині, де розташований головний дім Згромадження в Україні. Святу Літургію очолив ординарій Кам'янець-Подільської дієцезії єпископ Леон Дубравський. Під час проповіді єпископ підкреслив важливість кожного покликання до служіння Господу, через яке Бог продовжує справу спасіння.


С. Марія Яна Липівська походить із села Зведенівка Шаргородського району Вінницької області. 8 років тому вона вперше переступила поріг монастиря сестер бенедиктинок місіонерок у місті Бар, прагнучи вчитися йти за Господом, а вже сьогодні стала нареченою Ісуса Христа!


Щиро вітаємо сестру Марію Яну та її чернечу родину з цим святом і бажаємо щодня відкривати Божу любов і ділитися нею з ближніми.


кл. Віталій Карпусь
ФОТОРЕПОРТАЖ

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:29 Середа 0 110 Запрошуємо на урочистість проголошення санкутуарію святого Йосифа в Гнівані «Бідні грішники, незалежно від величини ваших потреб, зверніться про допомогу до святого Йосифа! Приходьте до святого Йосифа зі щирою упевненістю і спокоєм, що ваші прохання будуть вислухані».
Свята Тереза від Ісуса