Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Зустріч голів дієцезіальних комісій душпастирства молоді у Львові
11:15 Понеділок 1 98
11-06-2018, 11:15

Зустріч голів дієцезіальних комісій душпастирства молоді у Львові

У суботу, 9 червня, у рамах Форуму молодіжних лідерів і душпастирів УГКЦ й РКЦ, Глава УГКЦ Блаженніший Святослав і єпископ-помічник Львівської архідієцезії РКЦ Едвард Кава OFMСonv зустрілися з відповідальними за працю з молоддю в дієцезіях УГКЦ й РКЦ.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Під час зустрічі було обговорено кілька аспектів підготовки до XV Синоду єпископів під гаслом «Молодь, віра та розпізнання покликання», який відбудеться в Римі в жовтні 2018 року. Зокрема, ішлося про те, хто саме представлятиме Католицьку Церкву України, та про основні тези, які делегація має донести до учасників синоду. Анонсували також постсинодальний форум, де буде обговорене те, що саме відбувалося на Синоді, та конкретну стратегію праці, розроблену під час нього.

Останній день форуму видався дуже насиченим. Учасники взяли участь у Літургії у римсько-католицькому соборі, провели панельну дискусію на тему «Як Церква відповідає і може відповісти на потреби і очікування молоді?», а також зустрітись у малих групах, щоб обговорити важливі питання, які стосуються молоді й Церкви третього тисячоліття.

За темою:

Х з’їзд вівтарної служби Львівської архідієцезії
Конгрегація духовенства та богопосвячених осіб Львівської архідієцезії
Зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького з дітьми у Львові

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
1 комментарій
Brusansag
Додав Brusansag
12 червня 2018 16:27
Народ кто желает играть в современные игры на самых высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный инет). Читайте статья по настройке компа здесь. Видео по установке и настройке смотрите тут. Играю уже пол года на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!!
Новини з України 14:31 Вівторок 0 75 Почути Господнє покликання: день зосередження для дівчат у Львові 16 червня 2018 року в монастирі Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, що у Львові на Сихові, відбулися духовні вправи для дівчат на тему життєвого покликання. Духовним провідником у цьому їм був о. Петро Балог, домініканець. Отець провів конференцію, послужив на Таїнстві Сповіді та відправив Месу. Був також час на особисту молитву в тиші під час адорації Пресвятих Дарів.