Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа до вербістів: Почути волання тих, хто благає хліба та справедливості
10:31 Субота 0 85
23-06-2018, 10:31

Папа до вербістів: Почути волання тих, хто благає хліба та справедливості

Навколо трьох слів - довіра, звіщення та братія – зосередилася промова Папи до учасників Генеральної Капітули Товариства Божого Слова. Місіонери з цього згромадження служать на всіх континентах.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Виходити назовні, щоб зустрічати братів і сестер, відкинутих суспільством, вислуховуючи волання тих, хто благає хліба та справедливості. Із таким заохоченням Папа Франциск звернувся до учасників Генеральної Капітули Товариства Божого Слова, приймаючи їх у п’ятницю, 22 червня 2018 року.

Промова Понтифіка до членів цієї чернечої спільноти, заснованої 1875 року святим Арнольдом Янсеном з метою формування місіонерів, відомих, як вербісти (від «verbum» – «слово»), зосередилася навколо слів довіра, звіщення та братія. Глава Католицької Церкви закликав місіонерів залишатися вкоріненими у власних традиціях і допомагати братам і сестрам, «розтоптаним егоїстичними інтересами», щоби розпізнати в них Бога, Який «виходить нам назустріч».

Довіра

Папа наголосив на тому, що треба відкидати боязнь і уникати замкнутості, не ставити перешкод діянням Святого Духа, а «безстрашно виходити назовні, щоби свідчити радість Євангелія, яка робить нас дуже щасливими». Цю довіру до Бога треба щоденно оновлювати через Боже слово та Святі Тайни.

Звіщення

Дуже важливо, за словами Його Святості, звіщати Боже слово всім, «завжи й усюди використовуючи всі можливі засоби». Папа зауважив, що слова святого Павла: «Горе мені, якщо не звіщатиму Євангеліє», – повинні палати у серці кожного вербіста. Адже задум засновника вручив їм мандат, який «не знає меж, ні культур, бо увесь світ – це місійний терен».

Браття

Понтифік також звернув увагу на те, що не менш важливий аспект братерства. За його словами, бачити спільноту, де священики, ченці та миряни почуваються членами однієї родини, це «найбільша євангелізація». Сучасний світ і Церкви «дуже потребують» відчувати цю братерську любов.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий