Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Паломництво дітей, які цього року приступили до Першого Причастя, до бердичівського санктуарію
11:21 Вівторок 1 450
29-05-2018, 11:21

Паломництво дітей, які цього року приступили до Першого Причастя, до бердичівського санктуарію

28 травня 2018 року до Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві прибули з паломництвом діти, які цього року приступили до Першого Причастя або святкували першу річницю свого Першого Причастя.

Цього року сюди з'їхалося понад 150 учасників із Житомира, Києва, Любара, Першотравенська, Баранівки. До них долучилися представники бердичівських парафій і навколишніх сіл.Уже кілька років поспіль за паломництво відповідальний отець Альберт Гаспарян – вікарій парафіїй святого Марка в Бердичеві, святої Агнеси у Гришківцях і Матері Божої Остробрамської в Осиковому.Цьогорічне паломництво традиційно розпочалося з реєстрації та представлення парафій. А центральним його моментом стала Літургія, яку очолив отець Альберт Гаспарян. Співслужили йому священики, які прибули разом зі своїми паломниками, й отець Христофор Убранські OCD від господарів санктуарію – босих кармелітів. Проповідь виголосив отець Оскар Малих OFM із Баранівки.


Отець Оскар Малих OFM розповів про ідею проповіді: «Проповідь була для дітей, які брали участь у паломництві. Вони мусили вгадати, що сховане в ящику, який я підготував для проповіді. Вони відгадали, що там є розарій, який нам допомагає йти до святості через молитву до Матері Божої. І другий подарунок – Святе Письмо, Боже Слово, яке допомагає пізнати Господа Бога. І так, як Марія прийняла Боже Слово до себе, так і всі ми приймаємо Господа Бога, Ісуса Христа до свого серця. Євангеліє було про Благовіщення, тож стало ще одною нагодою нагадати, що треба не боятися приймати Ісуса Христа, як Марія не побоялася прийняти Боже Слово».Після Служби Божої учасники мали нагоду випити чаю й поїсти. Завершилося паломництво веселими святкування із піснями, танцями й конкурсами на площі перед входом до санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію.Максим Железницький

За темою:
Перше Святе Причастя в Бердичеві
Таїнство Першого Причастя в парафії Воздвиження Святого Хреста в Києві
Перше Причастя в Новограді-Волинському

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
1 комментарій
Brusansag
Додав Brusansag
12 червня 2018 16:13
Народ кто желает играть в современные игры на самых высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный инет). Читайте статья по настройке компа здесь. Видео по установке и настройке смотрите тут. Играю уже пол года на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!!
Новини з України 10:37 Четвер 0 75 Генеральний візит паулістів у Львові 17-19 червня 2018 року у львівській спільноті паулістів відбувся генеральний візит. Провели його двоє паулістів з Рима: отець Віто Фраккьолля, генеральний вікаріій і брат Луїджі Бофеллі, генеральний радник. Супроводжував гостей з Італії отець Богуслав Земан, провінціал паулістів у Польщі й Україні.