Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Ще один святий мирянин та шестеро блаженних – нові декрети Конгрегації святих
15:47 Неділя 2 90
10-06-2018, 15:47

Ще один святий мирянин та шестеро блаженних – нові декрети Конгрегації святих

Вже скоро Католицька Церква поповниться новими святими і блаженними, що будуть прославлені за доброчесне життя або за життя, віддане за віру. Папа Франциск затвердив відповідні декрети.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

У п’ятницю, 8 червня 2018 року, Папа Франциск прийняв кардинала Анджело Амато, Префекта Конгрегації у справах проголошення святих. Під час аудієнції він затвердив для оприлюднення декрети цього відомства, що стосуються кількох канонізаційних і беатифікаційних процесів.

Святий мирянин

Перший із них – це декрет про визнання чуда за заступництвом блаженного Нунціо Сулпріціо, італійського юнака, який жив у першій половині ХІХ сторіччя та прославився мужністю й терплячістю до страждань і набожністю до Пресвятої Богородиці. Папа Павло VI проголосив його блаженним 1 грудня 1963 року, під час Другого Ватиканського Собору. Визнання чуда за заступництвом блаженного відкриває шлях до проголошення його святим.

Блаженні жінки

Інші два декрети стосуються визнання чуд за заступництвом праведних мирянок: мексиканки Марії Кабрера Аріас Арміда (1862-1937) та іспанки Марії Ґвадалупе Ортіс-де-Ландáсурі-і-Фернандес-де-Ередія, яка належала до прелатури «Opus Dei» (1916-1975). Це означає, що невдовзі вони будуть проголошені блаженними.

Мученики за віру

Урешті, четвертий декрет стосується визнання мученицької смерті групи вірних, убитих 1976 року в Аргентині з ненависті до віри, що відкриває шлях для беатифікації. Це єпископ Ріохи Енріке Анхель Анхелеллі Карлетті, дієцезіальний священик Ґабріель Жозе Ружеро Лонжевіль, францисканець о. Карлос де-Діос Муріас і мирянин, глава сімейства Венцеслао Педернера.

За темою:
Проголошена блаженною духовна дочка святого отця Піо Марія Ґарґані
Архієпископ Джованні Беччіу очолить Конгрегацію у справах визнання святих
Папа Франциск затвердив нові декрети у справах визнання святості

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
2 комментарія
Brusansag
Додав Brusansag
12 червня 2018 18:11
Люди кто желает играть в современные игры на высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный инет). Читайте статья по настройке компа здесь. Видео по установке и настройке смотрите тут. Играю уже пол года на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!!
Kueithbob
Додав Kueithbob
13 червня 2018 07:57
Люди кто хочет играть в современные игры на самых высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный интернет). Держите пожайлуста: Скачать саму прогу можно здесь. | Видео по установке и настройке смотрите тут. Внимание!!! Данный патч позволяет играть бесплатно пять часов в сутки. Если Вас интересует "Безлимит" то за 70 руб. в мес. обеспечу обновлние, поддержку и помогу с настройкой! Играю уже девять месяцев на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!! Если заинтересовало пишите в форму обратной связи. Перед покупкой протестируйте бесплатные возможности.
Новини з Ватикану 14:16 Четвер 0 54 Папа: Гідність особиcтості не залежить від її громадянського статусу 20 червня відзначають Всесвітній день біженця, проголошений ООН з метою підвищити чутливість громадської думки до трагедії мільйонів людей, які тікають від насильства та війн. Папа Франциск приєднався до відзначення, зокрема, двома повідомленнями в Твіттері.