Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Пулинах на Житомирщині відзначили дев'яту річницю смерті отця Леона Квапіша
17:37 Вівторок 0 306
26-06-2018, 17:37

У Пулинах на Житомирщині відзначили дев'яту річницю смерті отця Леона Квапіша

У понеділок, 25 червня 2018 року, у храмі святого Яна Непомуцького в Пулинах на Житомирщині відбулася Свята Меса до дев'ятої річниці смерті отця Леона Квапіша. 
Про це повідомляє сайт «Костели та каплиці України».

Службу Божу у співслужінні з іншими священиками відправив радомишльський декан, настоятель парафії святого Станіслава, єпископа і мученика, у Радомишлі отець Анатолій Монжиєвський, який разом зі спочилим отцем Леоном із 1990 року навчався у Вищій духовній семінарії в Гродні (Білорусь). Вони разом отримали дияконські (27 грудня 1994 року) та пресвітерські (24 червня 1995 року) свячення з рук єпископа Яна Пурвінського.

Отець Леон Квапіш народився 26 лютого 1970 року в Камишинці (Казахстан). Згодом сім'я переїхала до Новограда-Волинського, де він навчався в місцевій середній школі, а потім – у Житомирському радіотехнічному технікумі. Отримавши сан священика, працював у парафіях Воздвиження Хреста Господнього у Фастові та святого Йоана Хрестителя в Білій Церкві на Київщині, а також у кафедральному соборі святої Софії в Житомирі. Останнім місцем його служінні була місцева парафія в Пулинах, які тоді ще називалися Червоноармійськом.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:37 Четвер 0 88 Таїнство Миропомазання в Житомирі Парафія святого Вацлава в місті Житомир давно не переживала такої піднесеної та урочистої події. Святкування відпусту на честь другого покровителя храму святого Йоана з Непомук, було поєднане з уділенням таїнства Миропомазанням.