Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Львові вшанували святого Йоана з Дуклі
09:32 Понеділок 0 250
25-06-2018, 09:32

У Львові вшанували святого Йоана з Дуклі

23 червня в бернардинському храмі святого Андрія у Львові відбулася щорічна урочистіть, яка об'єднала вірних у молитві над реліквіями покровителя міста – святого Йоана з Дуклі.
Вірні просили за заступництвом святого про потрібні благодаті, про мир для нашої країни та про нові покликання на Божій ниві.


Урочистість очолив єпископ-помічник Едвард Кава OFMConv, проповідь виголосив провінціал провінції святого Архангела Михаїла в Україні отець Даниїл Ботвіна. На Месі також були присутні архієпископ Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький, єпископ Леон Малий, брати-францисканці з України та Польщі.


У проповіді отець Даниїл Ботвіна розмірковував про слова святого Йоана Павла ІІ, сказані в Дуклі: «Серед тиші схопив Його Бог». Перші роки духовного навернення святого Йоана з Дуклі відбулись у горах, де він відкрив присутність Бога. Францисканський провінціал звернув увагу на те, що якщо хочемо досвідчити Бога у своєму житті, то маємо знайти своє пустельне місце, щоб у нас, як і у святого Йоана з Дуклі, зміцнювалися любов і віра. Адже віра – це не емоції, а боротьба, коли людина крок за кроком шукає Бога; віра росте поступово. Йоан із Дуклі присвятив життя Богу з великою любов'ю.


Провінціал закликав вірних усіма прагненнями тягтися до Бога, щоб Він схопив нас, переповнених любов'ю; вчитися любові за прикладом Йоана з Дуклі й віддаватися з любов'ю Богові; кожен духовний крок сповнювати любов'ю до Господа Бога.
Службу Божу супроводжував хору «Adoramus» парафії Воздвиження Святого Хреста міста Шепетівки.

На завершення урочистого святкування вірні вшанували мощі святого Йоана з Дуклі.

Текст – Вероніка Романюк
Фото – Сергій Якубовський

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:31 Субота 0 124 Третій день паломництва групи з Кам’янки-Бузької й Тернополя до Більшівців Третій день паломництва групи блаженного Якова Стрепи до Більшівців– це дорога з Гологір до Нараєва. Паломники подолали 34 км, і їм не спинили навіть невеликі негаразди з навігацією.