Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Пресвітерські свячення в Києві
15:24 Понеділок 0 440
25-06-2018, 15:24

Пресвітерські свячення в Києві

Суботній ранок 23 червня 2018 року, хоч і похмурий і дощовий, був повний радісних переживань. Храм святого Олександра, святково прикрашений, наповнювався людьми, незважаючи на те, що це була робоча субота.
Як повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія, двоє дияконів дієцезіальної місійної семінарії «Redemptoris Mater», Павло Щука й Андрій Педай, отримали з рук єпископа Київсько-Житомирського Віталія Кривицького Таїнство Священства.

Київсько-Житомирський ординарій очолив Месу в співслужінні з єпископом-помічником Кам’янець-Подільської дієцезії Радославом Змітровичем, ректором семінарії «Redemptoris Mater» отцем Романом Греком, ректором ВДС Пресвятого Серця Ісуса отцем доктором Русланом Михалківом та численними священиками. У проповіді єпископ Віталій закликав неопресвітерів перебувати в любові до Бога й до всіх людей, яким вони будуть служити.

На Месі були присутні мами й рідні неопресвітерів, неокатехуменальні спільноти з Вінниці та Хмельницького, численні парафіяни. Урочиста атмосфера й радісний спів підкреслювали значення цієї події, адже Церква дієцезії отримала двох нових священиків, які будуть дбати про спасіння люду Божого.

Сестра Людмила Саганівська

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:29 Середа 0 110 Запрошуємо на урочистість проголошення санкутуарію святого Йосифа в Гнівані «Бідні грішники, незалежно від величини ваших потреб, зверніться про допомогу до святого Йосифа! Приходьте до святого Йосифа зі щирою упевненістю і спокоєм, що ваші прохання будуть вислухані».
Свята Тереза від Ісуса