Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » В Україні триває візит отця Павла Зайонца ОМІ, провінціала Польської провінції Місіонерів Облатів Марії Непорочної
14:24 Субота 0 481
9-06-2018, 14:24

В Україні триває візит отця Павла Зайонца ОМІ, провінціала Польської провінції Місіонерів Облатів Марії Непорочної

З 4 до 18 червня  отець провінціал відвідає всі 9 місць служіння облатів в Україні:  Київ, Обухів, Чернігів, Славутич, Полтаву, Львів, Гнівань і Тиврів.
Свій візит о. Павел розпочав від спільноти, яка служить в храмі св. Миколая, де зустрівся з парафіянами.  5 червня відбулася зустріч з ординарієм Києво – Житомирської дієцезії єпископом Віталієм Кривицьким.  Під час зустрічі єпископ підкреслив важливу роль служіння Облатів в засобах суспільної комунікації в сучасному світі, а також стараннях облатів у поверненні храму св. Миколая.  Великим прагненням єпископа є, щоб ця Святиня була повернена вірянам. Ординарій дякував за служіння Облатів для вбогих на вулицях Києва, що також  підкреслив президент Caritas-Spes Україна о. Петро Жарковський, під час зустрічі з отцем провінціалом.
Наступною спільнотою, яку відвідав- медійна спільнота в Католицькому Медіа- Центрі в м.Києві. Отець Провінціал очолив Святу Месу в каплиці телебачення EWTN і КМЦ, яку перший раз служив українською мовою. 
А після обіду відвідав 3 з 6 пунктів, де роздається їжа безхатченкам і потребуючим міста Києва, щоб разом з братом Себастьяном  Янковським ОМІ і отцем Олександром Зелінським ОМІ, служити їм.
Наступного дня отець Провінціал відвідав головний дім  Делегатури Місіонерів Облатів в Україні в м. Обухові, в якому 2 рази на тиждень готується обід  для безхатченків і потребуючих міста Києва ( близько 400 обідів). В Обухові Облати служать потребуючим ділячись кожного дня їжею в «домі Милосердя», де також був запланований візит отця Провінціала.
І завершився день зустріччю з вірянами парафії Святої Трійці.

За темою:
У Тиврові буде відкрито Меморіал мучеників за віру
Паломництво Місіонерів Облатів до санктуарію реліквій дерева Святого Хреста
Парафіяльні місії в парафіях Плебанівка і Козлівка, що на Вінничині

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий