Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Єпископ Яцек Пиль отримав документи про передачу храму в Севастополі
09:12 Вівторок 1 438
5-06-2018, 09:12

Єпископ Яцек Пиль отримав документи про передачу храму в Севастополі

3 липня 2018 року в Севастополі відбулася церемонія передачі храму святого Климента та підписання документів між Урядом Севастополя та місцевою релігійною організацією «Парафія святого Климента Римсько-Католицької Церкви в місті Севастополі».

Єпископу Яцеку Пилю OMІ, делегату пастирського округу в Республіці Крим та місті Севастополі вручили документи про передачу храму для потреб вірян.

Католицька парафія Севастополя готова почати відродження своєї святині. У відновленому храмі знову будуть відбуватися богослужіння, він стане культурним простором для всіх севастопольців і гостей міста. Після реставрації планують установка органу, який буде супроводжувати церковні служби та радувати меломанів концертами.

У стінах храму зберігатиметься пам'ять про героїв і жертв, які рясно пролили кров на багатостраждальній севастопольській землі. Це послужить наочним посібником з виховання молодого покоління вірними чадами Христової Церкви і справжніми патріотами.

За темою:
Урочистість Воскресіння Господнього біля дверей колишнього храму в Севастополі
Літургійне служіння єпископа під час Пасхального Тридення. Інтерв'ю з єпископом Яцеком Пилем
Молитовна зустріч кримського духовенства у Сімферополі

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
1 комментарій
Brusansag
Додав Brusansag
12 червня 2018 15:24
Народ кто хочет играть в современные игры на высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный интернет). Читайте статья по настройке компа здесь. Видео по установке и настройке смотрите тут. Играю уже пол года на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!!
Новини з України 10:37 Четвер 0 75 Генеральний візит паулістів у Львові 17-19 червня 2018 року у львівській спільноті паулістів відбувся генеральний візит. Провели його двоє паулістів з Рима: отець Віто Фраккьолля, генеральний вікаріій і брат Луїджі Бофеллі, генеральний радник. Супроводжував гостей з Італії отець Богуслав Земан, провінціал паулістів у Польщі й Україні.