Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Паломництво працівників католицьких медіа до бердичівського санктуарію
09:12 Неділя 0 594
10-06-2018, 09:12

Паломництво працівників католицьких медіа до бердичівського санктуарію

9 червня 2018 року до Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві прибули з паломництвом медійні працівники з багатьох куточків України. Темою цьогорічного паломництва була «Пречиста Діва Марія, Матір Церкви».


Після реєстрації і неформального спілкування за чаєм із солодощами редактор «Католицького медіа-центру» Олексій Брацлавець ознайомив учасників із програмою. Організатор паломництва – директор Католицького медіа-центру і «Телебачення Віковічного Слова» отець Олександр Зелінський OМІ – виступив із вступним словом. Далі відбулося поклоніння Пресвятим Дарам і Літання до Найсвятішого Серця Ісуса.


Центральним моментом паломництва стала Меса, яку очолив отець Олександр Зелінський OМІ, із ним служили отець Богдан Савицький ОМІ з «Телебачення Віковічного Слова», отець Вітольд-Йосип Ковалів з Острога та від господарів санктуарію братів босих кармелітів отець Павло Ферко OCD.


На початку Літургії отець Павло Ферко OCD привітав усіх паломників від імені братів босих кармелітів і запросив медійних працівників на урочистості Матері Божої Святого Скапулярію, які цьогоріч відбудуться в Бердичеві 21 та 22 липня.


У проповіді Олександр Зелінський OМІ розповів про Послання Папи Франциска на 52-й Всесвітній день суспільної комунікації під назвою «"Правда визволить вас" (Йн 8, 32). Фейки й журналістика миру». Також проповідник згадав, що за рішенням Папи Франциска, від цього року вся Католицька Церква відзначає свято Пречистої Діви Марії, Матері Церкви, у понеділок після П’ятдесятниці.Після Служби Божої й обіду відбулася прем’єра документального фільму режисера Юрія Сокальського з Бердичева «Таємниця Бердичівської Богородиці». Між тим організатори розіграли серед учасників паломництва в лотерею кілька призів і провели екскурсію бердичівським санктуарієм.Останньою частиною паломництва стала молитва Розарію й Акт відання працівників суспільної комунікації під покров Богородиці.

Максим Железницький

За темою:
Урочистість Пресвятих Тіла та Крові Христових у Бердичеві
Паломництво дітей, які цього року приступили до Першого Причастя, до бердичівського санктуарію
Паломництво міністрантів до бердичівського санктуарію

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий