Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Свято Євхаристії в Житомирі
10:07 Понеділок 0 582
4-06-2018, 10:07

Свято Євхаристії в Житомирі

3 червня 2018 року, в урочистість Пресвятого Тіла і Крові Ісуса Христа католики Житомира зібралися на спільну Месу, яка була звершена на площі перед кафедральним собором. Очолив богослужіння єпископ-емерит Харківсько-Запорізькоі дієцезїі Мар’ян Бучек.
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

У проповіді єпископ звернув увагу на важливість нашого свідчення віри в Євхаристійну присутність Ісуса Христа під видами Хліба і Вина, з якими ми сьогодні вийшли на вулиці міста, щоб показати Господові наші потреби, як Марія показала потребу зібраним у Кані Галілейській, де Христос звершив перше чудо. Просимо Христа, щоб дарував Україні мир, щоб завершилася війна.


Також єпископ-емерит закликав усіх житомирян молитися про нового єпископа-помічника для Житомира, який буде з людьми і провадитиие паству за Ісусом. 


Завершилося Богослужіння процесією, яка вже 27-й рік поспіль проходить вулицями міста. Цього року була загроза, що хода не відбудеться: деякі впливові особи не хочуть, щоб Христос вийшов на наші дороги і побачив наші проблеми – а відтак поблагословив нас. Проте завдяки старанням багатьох людей доброї волі процесія відбулася.


Співом подячного гімну «Тебе, Боже, прославляємо» закінчилася спільна молитва.


Отець Віктор Маковський
Фото – Ігор Гелемейза

За темою:
Відпуст і консекрація храму в Суслах на Житомирщині
Таїнство Миропомазання в Житомирі
«Щаслива родина – тато, мама, дитина» – хода на захист традиційних сімейних цінностей у Житомирі

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий