Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Офіційний ватиканський бюлетень (неділя, 24 червня 2018 року)
14:22 Неділя 0 101
24-06-2018, 14:22

Офіційний ватиканський бюлетень (неділя, 24 червня 2018 року)

Прес-центр Святого Престолу повідомляє про такі події:
24 червня опівдні на площі святого Петра у Ватикані Його Святість Папа Франциск виголосив невелике повчання до вірян, які тут зібралися. Згодом Папа традиційно помолився разом із вірними молитвою «Ангел Господній». Опубліковано текст папського повчання.

***

Оголошено про відставки та призначення:
  • 23 червня 2018 р. Папа Франциск прийняв відставку з посади ординарія вірменсько-католицької дієцезії Сент-Круа-де-Парі (Франція) єпископа Жана Тейруза;
  • того самого дня Його Святість номінував єпископом-ординарієм вірменсько-католицької єпархії Сент-Круа-де-Парі преподобного Еліе Єгіяна, який досі був настоятелем парафії святого Хреста в Залці (Ліван). Подано коротку біографію нового єпископа-номінанта.

***

23 червня 2018 року опубліковано папський ресткрипт ex Audientia Ss.mi («з аудієнції у Святішого»), яким постановлено, що Секретаріат у справах комунікаційвіднині йменуватиметься Дикастерією у справах комунікацій.

***

23 червня 2018 року опубліковано комюніке прес-центру Святого Престолу про завершення судовогокримінального процесу в трибуналі Держави-міста Ватикан проти Карло Альберто Капелла, звинуваченого у зберіганні та розповсюдженні дитячої порнографії.

Того самого дня оприлюднено судовий вирок у цій справі, згідно з яким звинувачений визнаний винним у скоєнні злочину. Суд установив як міру покарання позбавлення волі терміном на чотири роки та штраф у розмірі 4 тисяч євро. Крім того, підсудний має відшкодувати судові видатки, пов’язані з проведенням процесу.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий