Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Офіційний ватиканський бюлетень (вівторок, 26 червня 2018 року)
16:35 Вівторок 0 1 050
26-06-2018, 16:35

Офіційний ватиканський бюлетень (вівторок, 26 червня 2018 року)

Прес-центр Святого Престолу повідомляє про такі події:
Його Святість Папа Франциск уділив аудієнцію Президентові Французької Республіки панові Еммануелю Макрону. Подані комюніке про зустріч та відеозвіт із аудієнції.

***

Оприлюднено лібрето церемонії консисторії під головуванням Папи Франциска з приводу номінації нових кардиналів Святої Римської Церкви, яка відбудеться у ватиканській базиліці святого Петра 28 червня 2018 року.

***

Опубліковано звернення префекта Дикастерії у справі сприяння інтегральному людському розвитку кардинала Пітера Кодво Аппія Тарксона з нагоди Міжнародного дня на підтримку жертв катувань та Міжнародного дня боротьби з незаконним обігом наркотиків.

***

Опубліковано документ у формі rescriptum ex audientia Ss.mi – рескрипт Його Святості Папи Франциска, яким він вирішив увести до чину кардиналів-єпископів, прирівнявши в усіх аспектах до удостоєних титулів субурбікаріальних Церков кардиналів-єпископів, кардиналів Пароліна, Сандрі, Уеле та Філоні.

***

Його Святість Папа Франциск прийняв прохання про відставку з посади голови Адміністрації майна Святого Престолу, яке подав унаслідок досягнення граничного віку кардинал Доменіко Кальканьо, і доручив цю посаду монсеньйорові Нунціо Ґалантіно, єпископу-емеритові Кассано аль Іоніо, дотеперішньому генеральному секретареві італійської Конференції єпископів.

Крім того, Папа Франциск прийняв відставку з посади ординарія митрополичої архідієцезії Евора (Португалія) архієпископа Жозе Франсіско Санчеса Алвеси. Його Святість призначив Митрополитом і архієпископом архідієцезії Евора (Португалія) монсеньйора Франсіско Жозе Вілла-Боа Сенру де Фарію Коельо, дотеперішнього титулярного єпископа Плестії та єпископа-помічника Браґи.
Новини з Ватикану 11:00 Неділя 0 94 Короткі біографії святих, яких Папа Франциск канонізує 15 травня В неділю, 15 травня 2022 року, Папа Франциск відслужить на площі Святого Петра у Ватикані Святу Месу, на початку якої проголосить святими Католицької Церкви десятьох блаженних. Пропонуємо вашій увазі їх короткі біографічні довідки.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.